Ефективність лазерної епіляції

DEKA - сучасне лазерне обладнання для краси і жіночого здоров'я.

Ефективність лазерної епіляції

Ефективність лазерної епіляції

Двічі міркувати про ефективність олександритового лазера не варто. Його слава семимильними кроками обігнула весь світ, завдяки чому, кожен сучасний медичний або косметологічний центр володіє таким пристроєм. Клінічні та наукові випробування показали, що відносну безпеку установки для використання в нормальних умовах.

Ефективність лазерної епіляції може зменшуватися через особливості шкіри і волосся. А стандартна лазерна епіляція не рідко стає причиною побічних ефектів. Тимчасове почервоніння, подразнення, дрібні рубці і навіть пігментація.

Ось наслідки неправильного використання олександритового лазера. Після таких неприємних наслідків, мало хто наважується прийти на повторну процедуру, від чого приплив клієнтів повільно, але впевнено рідшає.

Розгадка причини хворобливості процедури досить проста. Процес руйнування волосяного фолікула базується на підвищенні внутрішньої температури цибулини. Для забезпечення необхідної внутрішньої температури, лазерні імпульси проникають в саму глиб шкіри і нагрівають фолікул.

У спробі підвищити ефективність процедури за рахунок збільшення разової дози енергії, шкіра отримує занадто сильний перегрів.

Новий підхід до ефективної лазерної епіляції від Moveo

Згадавши фізику, варто відзначити існування коефіцієнта прямого відображення лазерного променя поверхнями. Наша шкіра - не виняток. Її інтенсивне відображення - це причина втрати вагомого відсотка енергії лазерного імпульсу під час епіляції.

Даний ефект утворюється через відмінності коефіцієнта відображення повітря (лазерна енергія повинна пройти цю середу для досягнення цільової області тіла), і шкіри людини.

Олександритового випромінювання реагує на меланін, що знаходиться в мелансомах і меланоцитах. Як змінюється коефіцієнт відбиття шкіри при реакції на лазер, в залежності від процентного вмісту меланіну. При направленні на шкіру пацієнта III фототипу (кількість меланіну 8%) хвилі олександритового лазера довгою 755 нм, відображення досягає показника в 50%.

Значна втрата обумовлена великою різницею коефіцієнтів відбиття двох середовищ, повітря і нашої шкіри. Отже, в ході епіляції буде втрачено надто багато енергії.

Даний недолік здатна нівелювати нова технологія Moveo від компанії. В ході динамічної епіляції олександритовим лазером в 2 рази більше енергії передається до шкіри пацієнта. В результаті підвищене поглинання енергії ділянкою тіла робить процедуру лазерної епіляції більш ефективною.

Принципові відмінності нової технології Moveo

Головні зміни торкнулися маніпули олександритового лазера (див. Апарат для лазерної епіляції Motus AX ). Його наконечник обзавівся сапфіровим наконечником і спеціальною системою охолодження

Сапфіровий камінь ідеально підійшов в якості основного матеріалу для виготовлення наконечника. Перебуваючи в прямому контакті з шкірою пацієнта, відсоток втраченої енергії лазера мізерно малий.

При проведенні процедури ефективність лазерної епіляції зростає, а час впливу скорочується, при цьому пацієнт не отримує неприємних відчуттів.

Збільшуючи потужність і частоту імпульсів маніпули, час проведення процедури зменшується. У медалі дві сторони, а тому зростання ефективності роботи установки епіляції чревата ризику отримання травм шкіри.

Існує дві основних методики регулювання потужності і частоти імпульсів. Перша передбачає імпульси високої сили, проте, з невеликою частотою повторень. У другому випадку навпаки, імпульси невеликої сили з величезною швидкістю повторюються і опромінюють шкіру.

Широку популярність здобув перший спосіб, коли імпульси високої потужності з невеликою частотою обробляють площу близько 20 міліметрів.

Методика швидко і ефективно видаляє небажане волосся по всіх частинах тіла. Однак маючи індивідуальні особливості і неправильно підготовлену шкіру, існує великий ризик отримати роздратування і невеликі опіки. Найбільшому ризику піддаються власники шкіри з темним фототипом, або після свіжого засмаги.

Вирішити проблему хворобливих відчуттів допоможе розробка італійських вчених з компанії DEKA. Маніпула оснащена спеціалізованою системою охолодження, яка охолоджує оброблювану область до температури 15 градусів Цельсія.

Приємне відчуття холоду згладить больові відчуття і дозволить розслабитися, а не терпіти епіляцію і її наслідки.

Сапфіровий наконечник - ідеальне рішення для маніпули не тільки завдяки повній передачі енергії лазера. Сам матеріал ударостійкий, зносостійкий і естетичний на вигляд. Для того щоб зіпсувати або пошкодити такий матеріал, знадобляться неабиякі старання і бажання.

Ковзання сапфірового наконечника з гелем можна порівняти лише з виступом професійних фігуристів на льоду. Швидко, точно і без затримок. Швидкість обробки тіла просто космічна. Обробка тіла площею 10 на 10 сантиметрів, у професіонала займе не більше 15 секунд.

Технологія олександритового епіляції в русі Moveo має низку незаперечних переваг у порівнянні з аналогічними технологіями:

  • забудьте про біль і роздратування завдяки вбудованій системі охолодження;
  • зі швидкістю епіляції Moveo не зрівнятися не один з можливих способів видалення волосся;
  • розібратися в управлінні апаратом під силу навіть новачкові косметичного справи;
  • шанс побічних ефектів, на зразок опіків і пігментації, мінімізований;
  • рівномірний розподіл енергії лазера не дозволить залишити і міліметр тіла без уваги.
Насолоджуйтесь роботою з технологією Moveo і ефективністю лазерної епіляції з апаратом для лазерної епіляції Motus AX .

Читайте інші наші новини

Професійна безкоштовна консультація.

Нашим фахівцям можна довіряти!

Замовити дзвінок