Фракційне лазерне омолодження SmartXide DOT2 + RF

DEKA - сучасне лазерне обладнання для краси і жіночого здоров'я.

Фракційне лазерне омолодження SmartXide DOT2 + RF

Фракційне лазерне омолодження SmartXide DOT2 + RF
Старіння шкіри є незворотним процесом, який хоче зупинити будь-яка жінка. Фахівці всесвітньо відомого бренду DEKA схильні посперечатися з даною заявою.

Вони пропонують незаперечні факти того, що шкірний покрив досить довго можна зберегти в молодому стані - приголомшливий результат відновлення дерми за оригінальною запатентованою технологією DROT-лікування (фракційне лазерне омолодження).

У перший раз в індустрії косметичної медицини - новаторське пристрій SmartXide DOT2 + RF , яке сконцентрувало найкращі технологічні процеси по запобіганні природного старіння. Воно бездоганно для найбільш чутливої шкіри, гранично продуктивно для перетворення особи.

Фракционное лазерное омоложение

Що таке фракційне лазерне омолодження DOT + RF?

SmartXide - сучасна функціональна лазерна концепція, що володіє великим діапазоном впливу і областю використання. На сьогоднішній день фракційне лазерне омолодження є однією з головних процедур на ринку косметології.

Омолодження особи на цьому агрегаті знаходить кращого відтворення результативність і зовсім не має подібних аналогів. У всьому світі саме продукція компанії DEKA набула визнання і заслужила любов клієнтів, оскільки команда фірми при створенні апаратів застосовує науковий підхід, що враховує побажання і переваги покупців.

Нова методика DOT2 + RF вразила навіть тих, хто давно знайомий з високоякісним рівнем роботи агрегатів організації. До цього дня жодне обладнання по омолодженню не мало можливості запропонувати настільки успішне вирішення вікових змін.

Фракційне лазерне омолодження на апараті SmartXide DOT2 + RF має такі переваги:

 • ексклюзивний спосіб PSD подачі імпульсів лазера різної конституції, текстури, тривалості та граничної сили;
 • інноваційний автосканер HiScan DOT / RF проверочно опрацьовує всі без винятку верстви епідермісу;
 • фракційний порядок розпізнавання з неповторним методом SmartTrack зводить до мінімуму будь-яке підвищення температури оточуючих тканин.

Фракционное лазерное омоложение - 3
Фракційне лазерне омолодження представлені одними з найбільш ефективних і складають базу золотого стандарту нинішньої естетичної медицини.

На відміну від стандартних механізмів, вуглекислотний лазер не обпалює великі ділянки дерми, а виявляється в конкретно необхідному місці. Основа діяльності CO2 полягає не в безперервному, а багаторазовому мікроскопічному вплив на епідерміс, яке чергується з областями цільного дерматологічного покриву.

Завдяки подібному часткового впливу, відбувається найменше нагрівання шкіри, а значить різних ушкоджень піддається маленький обсяг тканин. Саме тому даний спосіб визнається одним з найбільш нешкідливих і результативних.

Фракційне лазерне омолодження і його особливості


Фракційне лазерне омолодження давайте розглянемо до найменших деталей. Внаслідок енергії CO2 зони в'янучої шкіри дієво і надійно видаляються, при цьому стрімко відроджуються при новій і здорової дермі. У той же час в глибині шкіри запускається сильна течія формування колагену, що говорить про явище природного омолодження шкурки.

Процедура ремоделювання шкіри проходить як в неглибоких, так і в грунтовно віддалених зонах шкірного епідермісу, з цієї причини і відбувається повне відновлення клітин, що приводить до появи молодих тканин. Через RF енергії, ландшафт шкіри згладжується, обриси особи робляться точними, формується враження підтягнутою, міцної і пружної шкурки.

Для чого ще може використовуватися SmartXide2 DOT + RF


Луч СО2 застосовується для:
сканер v2lr.jpg
 • дермального термоліфтінга;
 • периорбитальной підтяжки;
 • запобігання пігментації;
 • коригування шрамів і рубців;
 • ліквідації зморшок і розтяжок;
 • усунення новоутворень.
Радіохвильове індукційне лікування вважається прекрасною альтернативою для пластичної хірургії. Таким чином можливим стало здійснити успішне підтягування шкіри обличчя без хірургічного втручання.

Процес базується на підігріві тканин струмами значною частоти найглибших пластів епідермісу і парентеральной клітковини. Шкіра при використанні електротерапії ніяк не піддається пошкоджень.

Даний новаторський спосіб вивів обладнання на високий рівень омолодження без операцій. У період процедури відбувається вплив через частотний електричний струм, що проходить через найглибші шари під шкірою і стимулюючий вироблення колагену.

На сьогоднішній день SmartXide DOT2 + RF знайшов широке застосування в області:
 • естетичної лікарської медицини;
 • дерматохірургії;
 • пластичної хірургії.
Завдяки конструкції SmartXide2 доктор і пацієнт можуть заощадити власний час, який тепер не потрібно витрачати на проведення операцій, а також зберегти фінансові кошти, необхідні на витрати для придбання неефективних дорогих приладів.

Фракційне лазерне омолодження на сьогоднішній день, більше не є довготривалою і дорогою процедурою. Зараз вона доступна всім і займає небагато часу.

Читайте інші наші новини

Професійна безкоштовна консультація.

Нашим фахівцям можна довіряти!

Замовити дзвінок