Корекція рубців лазером SmartXide DOT

DEKA - сучасне лазерне обладнання для краси і жіночого здоров'я.

Корекція рубців лазером SmartXide DOT

Корекція рубців лазером SmartXide DOT
Рубці є досить поширеною проблемою, боротьба з якою раніше не давала бажаного результату. Кортикостероїди, пілінг, кріотерапія покращують загальні показання, але ефективність їх відносно гарна.

Однак, був розроблений прогресивний метод - корекція рубців лазером по технології DOT . Цей метод якісно викорінює дану проблему. ДОТ-терапія покликана вирішити проблему рубців швидко і якісно.

Корекція рубців лазером повинна бути максимально ефективна і для цього, спочатку визначимо, яким чином з'явився рубець. Рубець формується внаслідок травмування м'яких тканин. Причиною можуть бути порізи, садна, тріщини.

Регенерація шкірних покривів складається з наступних стадій:
  • запальний процес купірується лейкоцитами і макрофагами;
  • розростається молода, багата кровоносними судинами сполучна тканина;
  • утворюється фибронектин через діяльність фібробластів, макрофагів;
  • кількість сполучної тканини збільшується через більшу вироблення сполучної тканини
  • рубець стає більш щільним.


Корекція рубців лазером починається з визначення виду рубця


Коррекция рубцов лазером SmartXide DOT
Спочатку рубець рожевий, що пояснюється наявністю великої кількості капілярів в грануляційної тканини.

Пізніше рубець біліє внаслідок того, що в ньому утворюється більшу кількість клітин колагену, а також наявність кровоносних судин стає менше.

Щоб корекція рубців лазером була ефективна, слід визначити до якого типу належить рубець.

Класифікація рубців однозначна: нормальні і патологічні, що відрізняються як зовнішнім виглядом, так і структурою. Однорідність, відсутність забарвлення і еластичність - ознаки нормального типу.

Патологічний вид представлений підвидами:
  1. Розташування нижче рівня шкіри, світлий відтінок і в'ялість - відмінні риси атрофічного рубця.

  2. Піднесення над м'якими тканинами, рожевий відтінок в межах зони травмування відрізняє гіпертрофічний рубець.

  3. Значний вихід за зону ураження, нерівномірність розподілу свідчить про келоїдних рубців. Варто відзначити, що освіта келоїдних рубців досить довго за часом.

    Зростання починається після 3 місяців після загоєння і може тривати до 6 місяців, причому, з плином часу вони не втрачають своєї форми і залишаються такими ж твердими. Тяжкість травми не грає ролі при утворенні келоїдних рубців. Навіть невелика ранка може викликати утворення цього виду новоутворення.


Корекція рубців лазером також важлива з естетичної точки зору. Так як рубець привертає до себе увагу, тому може викликати певний естетичний дискомфорт. Однак, це не єдиний негативний момент, так як рубець може бути причиною інших негативних явищ.


Наявність рубця може супроводжуватися болем, свербінням, печіння, зниженням рухливості. Крім того, досить часто рубці запалюються в демісезонний період, що виражається в збільшенні їх розмірів, почервонінні.

Корекція рубців лазером не єдиний метод


Різноманітність способів позбавлення від наявності рубців викликало появу консервативних методик, а також хірургічних методів. Кожен із способів має своїх прихильників, однак, варто відзначити, що результативність їх досить сумнівна, так як в кожному випадку є можливість виникнення негативних наслідків.


Консервативні способи представлені введенням кортикостероїдів, які скорочують вироблення колагену і розростання тканин, застосуванням цитокінів, поверхневого і серединного хімічного пілінгу, а також використовуються лікарські засоби на основі силікону.


Хірургічне втручання передбачає висічення, тобто, обрізання рубця, однак, від келоїдних рубців таким способом позбутися не можна, так як це може викликати більше розростання тканин. Вплив низькими температурами, або криохирургия, часто викликає утворення атрофічного рубця на місці обробленого.

Корекція рубців лазером позбавляє від негативних наслідків, які несуть в собі попередні способи.

Коррекция рубцов лазером DOT технология

Корекція рубців: новий спосіб вирішення старої проблеми


Компанія ДЕКА всесвітньо відома на ринку естетичної медицини. Саме ця корпорація розробила унікальний метод - корекція рубців лазером за технологією DOT. Дермальний Оптичний Термоліз здатний усунути будь рубець, і келоїдний не є винятком. Принцип дії полягає в поглинанні енергії клітинами. Внаслідок нагрівання, відбувається їх випаровування.

ДОТ-технологія дозволяє впливати на вогнище уражених тканин і не зачіпати навколишній епідерміс. Як наслідок - здорові тканини не ушкоджуються, і реабілітація проходить в найкоротші терміни. Варто відзначити, що поновлюються нормальні фізіологічні процеси регенерації і на місці рубця відбувається заміщення рубцевої тканини нормальними, здоровими покривами.

Коррекция рубцов лазером типы рубцов

Така методика дозволяє скоротити реабілітаційний період до двох днів. Варто відзначити, що Дермальний Термічний Термоліз не має протипоказань, а перед процедурою не потрібно робити ніяких дій. Корекція рубців лазером не займає багато часу, тому, її проведення можливе без відриву від повсякденних справ. Всі ці переваги призвели до того, що ДОТ-технологія застосовується повсюдно і характеризується тільки позитивними відгуками.


Читайте інші наші новини

Професійна безкоштовна консультація.

Нашим фахівцям можна довіряти!

Замовити дзвінок