Лазерна епіляція скільки процедур необхідно

DEKA - сучасне лазерне обладнання для краси і жіночого здоров'я.

Лазерна епіляція скільки процедур необхідно

Лазерна епіляція скільки процедур необхідно

Багатьох клієнтів цікавить актуальне питання для процедури лазерна епіляція: скільки процедур необхідно для досягнення бажаних результатів. Відповідь на це питання лежить на перетині кількох площин. З одного боку, це залежить від персональних особливостей дермиса, а з іншого боку все залежить від використовуваного лазера і фахівця, який проводить процедуру.


Відразу зробимо застереження якщо Ви використовуєте для лазерної епіляції технологію Moveo , то вплив фахівця зведено до мінімуму. Завдяки вбудованим протоколам, проведення процедури стає простим і безпечним. Спеціаліст працює по вбудованим програмам, які підійдуть для будь-яких типів шкіри і будь-яких зон тіла.


Лазерная эпиляция сколько процедур необходимоКлієнт, приходячи на консультацію до фахівця, після огляду дізнається скільки процедур лазерної епіляції необхідно для досягнення бажаного і необхідного результату. Лікар-косметолог, провідний процедуру лазерну епіляцію, неодмінно повідомить, скільки процедур необхідно безпосередньо для Вас, беручи до уваги тон і тип шкіри, забарвлення волосся і швидкість їх появи.


Повне усунення вимагатиме виконання серії лазерних процедур на Олександрію. Як правило, їх число знаходиться в діапазоні від 4 до 8 сеансів для досягнення максимально позитивного ефекту. Проміжки між курсами епіляції зазвичай складають від 4 до 6 місяців.


Лазерна епіляція скільки процедур необхідно з технологією MOVEO

 

При використанні технології Moveo таку кількість процедур скоротитися до 2-6. Далі слід тільки підтримують процедури 1 раз в 4-6 місяців. Не потрібні повторювані курси лікування. Технологія спрямована не на те, щоб постійно тягнути з клієнта гроші за курси лікування. Родзинкою MOVEO, є те, що вона реалізує бажання позбутися від волосся назавжди в оброблюваних зона.


Лазерный аппарат для удаления волос Motus AX

 

Від чого залежить скільки треба процедур лазерної епіляції

 

Підсумки проведених процедур можуть відрізнятися, і це залежить від особистих особливостей клієнта. Тон і шар волосся оброблюваного місця, забарвлення шкіри і вид використовуваного апарату - все це і має великий вплив на результат процедури.


Багато пацієнтів спостерігають хороші видимі результати вже відразу після однієї процедури і помічають скорочення числа волосся в підданому обробці місці з 10% до 25%.

 

Коли почнуть рости волосся після курсу лазерної епіляції


Дати однозначну відповідь на питання, коли лізуть волосся після закінчення епіляції, ніхто не може. У окремих клієнтів волосся лізуть через кілька днів, у деяких - тільки через певну кількість місяців. Зазвичай вони випадають по закінченню трьох місяців.


Оброблені волоски зобов'язані віддалятися самостійно, без використання додаткових косметичних засобів. Ні в якому разі не можна намагатися їх витягнути! В іншому випадку це може викликати загрозу зараження шкіри, підданої епіляції.


Всіх без винятку клієнтів хвилює проблема тривалості результату, досягнутого після застосування лазерної епіляції. Як зазначено було вище, кожна людина індивідуальна, і особливості шкірного епідермісу у всіх різні - одним вистачить однієї процедури, а інші проходять кілька разів лазерні сеанси.


У разі, якщо ви здійсните рекомендоване лікарем-дерматологом число операцій, то безумовно залишитеся задоволені досягнутим ефектом: вас чекає зниження наявності волосся в обсязі від 80 до 90%.

 

Відгуки про лазерну епіляцію

Всі відгуки про лазерну епіляцію демонструють єдину картину: волоски, піддані видалення, навіть якщо і з'являються знову на шкірі, то вони стають тоншими і світліше за кольором, їх зростання вельми сповільнюється.


Слід усвідомлювати, що незначна частка волосяних фолікулів регулярно перебуває в спокійному стані, з цієї причини допустима їх активізація відразу після операції процедури лазерної епіляції.


Для зміцнення очікуваного ефекту відсутності волосся на тілі, може знадобитися проведення одноразової коригувальної операції один раз за півроку. Лазерна епіляція скільки процедур в середньому необхідно,

 

Переваги та недоліки проведення лазерної епіляції

 

Лазерная эпиляция сколько процедур необходимо

Лазерна епіляція має низку переваг, що і ставить її на сходинку вище, в порівнянні з іншими процесами видалення волосяних покривів.

  1. Багатофункціональність. Видалення лазерним способом застосовується на великих ділянках покриву і на різноманітних областях тіла. Це досить зручно, оскільки збільшується вірогідність обробити найбільші зони.
  2. Відносне зручність. Сама дія лазерної процедури досить швидке і безболісне.
  3. Тривалість результату. Тут потрібно виділити достатньо довгий ефект від операції.
  4. Ціна. Порівнюючи вартість на епіляцію з покупкою різних інших засобів для позбавлення від рослинності, можна сміливо вибирати перший варіант - це набагато дешевше і вигідніше.

Мінуси епіляції лазером, які можуть виникнути при проведеній процедурі на неякісному обладнанні або у некомпетентного фахівця:

  1. Набряки і почервоніння вже після закінчення процесу.
  2. Імовірність появи гіперпігментації.
  3. Поява опіків або рубців.
  4. Потреба виконання кількох сеансів для отримання прогнозованого ефекту, що потребують зайвих грошових витрат.


Потрібно знати, що видалення волосяних цибулин лазерним методом у недосвідченого спеціаліста може стати небезпечним для кожного пацієнта. Опіки, рубці і почервоніння - це всього лише невелика частка ускладнень, які можна придбати від погано виконаної процедури.


Ви зможете істотно зменшити загрозу появи ймовірних побічних результатів, якщо станете користуватися послугами тільки професійних лікарів-косметологів, що володіють достатніми навичками роботи і мають глибокі пізнання за типами шкіри. А про важливість вибору обладнання на якому


Ви будете робити епіляцію і говорити не варто. Це є наріжним каменем при отриманні бажаного результату.


Сподіваюся для себе Ви отримали відповідь на питання «Лазерна епіляція: скільки процедур необхідно?»

Читайте інші наші новини

Професійна безкоштовна консультація.

Нашим фахівцям можна довіряти!

Замовити дзвінок