Чи можна лазером прибрати шрам?

DEKA - сучасне лазерне обладнання для краси і жіночого здоров'я.

Чи можна лазером прибрати шрам?

Чи можна лазером прибрати шрам?
Проблема рубців і шрамів є актуальним питанням для сьогоднішньої естетичної медицини. Колись цю проблему намагалися вирішити за допомогою всіляких трав і зборів, використовували припікання і обробки хімічними речовинами. На сьогоднішній день найбільш ефективним способом є лазер. Чи можна лазером прибрати шрам, ефективніше ніж традиційні методи?

Перед тим як лазером прибрати шрам, його потрібно досліджуватиЛазером убрать шрам просто и легко

Для того, щоб ефективно лазером прибрати шрам, слід почати з вивчення шраму. Рубці являють собою не що інше, як реакцію організму на пошкодження. Тобто, на місці пошкодження утворюється грубіша сполучна тканина, яка виглядає не рівно.


Однак, різна глибина пошкоджень проводить до того, що можуть утворюватися різні види шрамів. Так, шрами, які знаходяться на одному рівні з шкірою, називаються нормотрофіческая. Атрофічні же виглядають як ями на шкірі, тобто, йдуть в глиб, а гипертрофические підносяться над загальним рельєфом.

Сучасні розробки привели до того, що всім відомий лазер знайшов інше для себе, не стандартне застосування в вигляді боротьби за рівну структуру шкіри. Лазером прибрати шрам - означає провести процедуру відновлення початкової структури шкіри.

Повсюдне застосування лазера для боротьби з шрамами призвело до того, що дану процедуру можна отримати буквально в кожному косметологічному салоні, проте, цього робити не варто.

Тільки спеціалізований медичний заклад якісно проведе процедуру, результатом якої Ви залишитеся задоволені. Знайти їх не складно, так як вони розміщені повсюдно.

Розберемося, чи можна лазером прибрати шрам. Видалення шрамів можливо тільки при їх наявності. Цей дефект викликає естетичний дискомфорт у його носія. Найчастіше шрами віддаляються з видимої частини тіла, а саме, на обличчі. Лазер в цьому випадку найбільш ефективний, так як після нього не залишається ніяких нерівностей.

Як відбувається лазерне впливу на шрам?


Лазер - багатофункціональна установка, тому дозволяє видалити шрам декількома способами.

Висічення передбачає порушення цілісності шкіри, при якому рубцева тканина видаляється, а на її місці регенерується нормальна, рівна шкіра.

Фракційна лазерне шліфування має на увазі руйнування рубцевої тканини, при якому стимулюється вироблення колагену, який відповідає за еластичність шкіри і її молодість. Рубець видаляється, а навколишні тканини освітлюються для менш вираженою зовнішньої видимості.

Лазером убрать шрам SmartXide DOT

Перед тим, як лазером прибрати шрам, слід підготуватися


Усунення рубців лазером має загальну переносимість, тому. Перед тим, як лазером прибрати шрам потрібно виконати тільки кілька дій: не користуватися косметичними засобами і скрабом в місці впливу.

Також варто виключити перебування на відкритому сонці. Потрібно враховувати той факт, що сеанс варто відкласти, якщо на оброблюваної площі присутні запальний процес. Що ж стосується вартості, то вона залежить від розміру області впливу.

Лазером убрать шрам фото до и после

Після процедурний догляд


Варто відзначити, що лазером прибрати шрам безболісно, виходить не на кожній системі. Однак, завдяки системі охолодження, яка вбудована в фракційному СО2 лазері SmartXide DOT , ця процедура відчувається клієнтом, як легке поколювання.

Дана процедура легко переноситься навіть для людей з низьким больовим порогом. Важливий ще такий момент: ризик інфікування відсутня, так як зона обробляється дезінфікуючими засобами. Що ж стосується після процедурного догляду, то потрібно уникати засмаги і не користуватися декоративною косметикою.

Протягом тижня утворюється корочка, яку не потрібно обдирати, так як це може призвести до рубцювання тканин.


Лазером убрать шрам фото до и после 2
Позитивні моменти процедури
Лазером прибрати шрам можна легко і швидко. При цьому є ряд переваг в порівнянні з іншими методами. Лазер впливає тільки на рубцеву тканину, тобто, навколишні тканини не зачіпаються і не травмуються.

Ще одна особливість: лазер знешкоджує і усуває кровотечу. Крім того, ефективність методу доведена як клінічно, так і на практиці, а безболісність є показанням до необмеженого застосування.

Лазер показує високі результати в разі не тільки свіжих шрамів, але і при старих рубцевих утвореннях.

Читайте інші наші новини

Професійна безкоштовна консультація.

Нашим фахівцям можна довіряти!

Замовити дзвінок