Різноманітність інвазивних і неінвазивних методик для корекції фігури

DEKA - сучасне лазерне обладнання для краси і жіночого здоров'я.

Різноманітність інвазивних і неінвазивних методик для корекції фігури

Різноманітність інвазивних і неінвазивних методик для корекції фігури

Мільйони жінок і чоловіків по всьому світу прикладають колосальні зусилля для додання свою фігуру бажаних пропорцій. Сучасна індустрія краси пропонує безліч способів корекції фігури (хірургічних операцій, косметологічних процедур, дієт, спортивних програм та інших методик), спрямованих на зміну обсягів і форми тіла або окремих його частин.

За способом впливу на організм методи корекції фігури умовно поділяються на:

1. Інвазивні (від латинського «invasio» - вторгнення, впровадження), в процесі яких порушується цілісність шкірних покривів; до них відносяться різноманітні ін'єкційні та хірургічні процедури (мезотерапія, ліпосакція, пластична хірургія та інші методи).

2. Неінвазивні. У таких методиках передбачено вплив на організм поверхнево через епідерміс; до них відносяться масаж, гідротерапія, апаратна корекція фігури.

Останнім часом зростає інтерес саме до неінвазивним щадним методам корекції фігури, зокрема, до апаратних методик, які практично безболісні і дозволяють добитися стійкого результату при мінімальному відновлювальному періоді.

Так, особливим успіхом користується лазерна та ультразвукова корекція фігури, які проводяться з використанням спеціального обладнання «SmartLipo» і «TriActive +» від італійської компанії DEKA.

Апарат нового покоління SmartLipo дозволяє здійснювати лазерний ліполіз - інноваційну технологію безопераційної корекції фігури. Універсальна система TriActive + здатна реалізовувати відразу три технології: RF омолодження шкіри, дермодінаміческій масаж і ультразвукову кавітацію.

Секрет популярності цього високотехнологічного обладнання полягає в його абсолютній безпеці, відсутності підготовчого і реабілітаційного періодів, а також у високій ефективності.

Читайте інші наші новини

Професійна безкоштовна консультація.

Нашим фахівцям можна довіряти!

Замовити дзвінок