Прагнемо до ідеалу! Лазерний ліполіз в боротьбі із зайвими жировими відкладеннями

DEKA - сучасне лазерне обладнання для краси і жіночого здоров'я.

Прагнемо до ідеалу! Лазерний ліполіз в боротьбі із зайвими жировими відкладеннями

Прагнемо до ідеалу! Лазерний ліполіз в боротьбі із зайвими жировими відкладеннями

Лазерний ліполіз - інноваційний щадний метод зменшення жирових відкладень, розташованих на будь-яких ділянках тіла, в тому числі і на недосяжних для традиційної ліпосакції (зона підборіддя, надколінна області, задня поверхня плеча і інші).

Суть лазерної ліпосакції без операції полягає в напрямку на жирові відкладення лазерної енергії, під впливом якої нагріваються і руйнуються мембрани жирових клітин, і відбувається вивільнення ліпідів. Згодом ліпіди виводяться в кровотік і природним чином утилізуються організмом.

SmartLipo


Як відбувається процес видалення жирових відкладень?

Процес видалення жирових відкладень лазером безболісний, малоінвазивний і не вимагає виконання розрізів шкіри, тому дана процедура користується величезною популярністю серед жінок, які не приймають хірургічного втручання.

Використання лазера для ліпосакції дозволяє не тільки ефективно видаляти жирові відкладення, але і стимулювати природне вироблення волокон колагену, що, в підсумку, призводить до підвищення тонусу, пружності та еластичності шкіри, а також до вираженого ліфтинговий ефект.

Додатково до всього, під час лазерного ліполізу склеюються кровоносні судини, завдяки чому після процедури на тілі не залишається гематом, шрамів і рубців, а реабілітаційний період у пацієнтів проходить комфортно, без ускладнень і больових відчуттів.

Найбільш ефективно в питаннях видалення жирових відкладень зарекомендував себе лазерний апарат SmartLipo від італійської компанії DEKA, в якому для ліполізу використовується неодимовий лазер Nd: YAG з довжиною хвилі 1064 нм (докладніше ознайомитися з характеристиками обладнання можна на сайті SmartLipo).

Під час процедури лазерної ліпосакції з використанням апарату SmartLipo в підшкірну клітковину пацієнта (після попереднього місцевого знеболення) вводиться спеціальна мікроканюлі з оптичним волокном (діаметр всього 1 мм). За волокну подається лазерна енергія, яка і руйнує жирову тканину.

Місця проколів повністю зникають через 2-3 дня, тому пацієнт може відразу ж повернутися до звичайного режиму життя.

Читайте інші наші новини

Професійна безкоштовна консультація.

Нашим фахівцям можна довіряти!

Замовити дзвінок