Вульво вагінальне лазерне омолодження MonaLisa Touch

DEKA - сучасне лазерне обладнання для краси і жіночого здоров'я.

Вульво вагінальне лазерне омолодження MonaLisa Touch

Вульво вагінальне лазерне омолодження MonaLisa Touch
Вульво вагінальне лазерне омолодження - річ досить затребувана в реаліях сьогодення, причому, популярність подібних процедур зростає щогодини.

Вікові зміни характерні для інтимної сфери життя, також естетичний вигляд статевих органів зазнає значних змін протягом усього життя.

Причому, це пов'язано не тільки з віком, а й з травмами, які можуть бути отримані при пологах, або ж внаслідок ударів, ударів, або інших механічних пошкодженнях, хірургічного втручання, яке може залишити істотні шрами і рубці і вплинути на можливість отримання оргазму жінкою .

Крім того, з віком колагеновий шар піхви значно тоншає і змінює свою структуру, що призводить до дискомфорту інтимної зони, свербіння, паління і інших неприємностей, які зводять лібідо жінки практично на «ні».

Вульво вагинальное лазерное омоложение MonaLisa Touch

Для того, щоб статеве життя приносила тільки радість і на неї не впливали сторонні чинники, компанія ДЕКА розробила новий лазер, технологія якого не має аналогів у всьому світі.

Лазер СО2 ( лазер для гінекології SmartXide2 + V2LR ) здатний не тільки омолоджувати статеві органи, а й надавати їм естетичний вигляд, в той же час відновлюючи епітелій, а також роботу м'язів піхви.

Вульво вагінальне лазерне омолодження V2LR з використанням лазера СО2


Вульво вагинальное лазерное омоложение MonaLisa Touch
Лазер СО2 має низку переваг перед традиційними засобами впливу на статеві органи.

Перш за все, процедури проходять без хірургічного втручання, практично без втрат крові і з малим реабілітаційним терміном відновлення всіх функцій і тканин піхви без їх деформацій, шрамів і рубців.

Слід зазначити наступні напрямки використання лазера для досягнення ефекту омолодження статевих органів і відновлення їх нормального функціонування.

Лазер СО2 може ідеально змінити форму і зовнішній вигляд статевих губ без побічних ефектів за допомогою видалення зайвих тканин. Виконується вульво вагінальне лазерне омолодження для отримання естетичного комфорту внаслідок вікових змін, а також для корекції раніше отриманих шрамів і рубців.

Технологія більш щадна, в порівнянні з традиційним скальпелем, і не має протипоказань до застосування. Час абляції значно скорочується. Пластика клітора також є однією з функціональних можливостей лазера.

Ця процедура просто необхідна для отримання оргазму, якщо з віком шкіра на клітор значно загрубіла або обвисла, що призводить до зниження чутливості, дискомфорту і утруднення отримання оргазму.

Нова технологія компанії ДЕКА дозволяє усунути всі ці недоліки і відновити повноцінне сексуальне життя. Пролапс геніталій у жінок також можна усунути за допомогою нової технології.

Опущення піхви ліквідується за допомогою хірургічного втручання з подальшою лазеро- хірургічної корекцією нетримання сечі.

Крім того, СО2 здатний відновити форму піхви, в разі його провисання, за допомогою впливу на оболонку піхви, яке призводить до ремоделювання колагену і відновлення самої оболонки інтимної зони.

Як підсумок: поліпшення м'язового тонусу піхви і підтягнутість внутрішніх стінок.

Переваги використання V2LR

Отже, можна виділити наступні переваги виконання інтимної лазерної хірургії за унікальною технологією V2LR з використанням лазера СО2 вульви вагінальне лазерне омолодження має такі особливості:
  • безопераційне втручання; Smartxide touch
  • малоінвазивних процедур;
  • без кровность новітньої технології;
  • короткий реабілітаційний період;
  • відсутність протипоказань до застосування лазера СО2.

Естетична корекція інтимних зон (вульво вагінальне лазерне омолодження) - питання досить індивідуальний і делікатне. Але якщо у вас є бажання і немає обмежень морального плану, то подібні процедури привнесуть нотку новизни у ваше інтимне життя.

Читайте інші наші новини

Професійна безкоштовна консультація.

Нашим фахівцям можна довіряти!

Замовити дзвінок