Застосування

Сучасні міжнародні клініки жіночої медицини використовують лазерне обладнання DEKA

Косметологічне лазерне обладнання

Лазери Deka використовується в абсолютно різноманітні напрямки косметології. Використовуються апарати з різними джерелами випромінювання (олександритовий, СО2 лазер, RF-хвиля, неодимовий і ін.) Для таких процедур, як усунення рубців і шрамів, видалення волосся, видалення новоутворень, усунення татуювань, усунення розтяжок і стрій і т.д. Устаткування Deka Laser універсальне обладнання, яке допомагає скоротити період відновлення до мінімуму.

Детальніше
Гінекологія

Фракційні CO2-лазери лазери зарекомендували себе в медицині як безпечний і делікатний інструмент для вирішення проблем жіночої інтимної сфери. Фахівцями компанії DEKA була розроблена інноваційна медична техніка для застосування в естетичній гінекології і новаторська методика вульво-вагінального лазерного відновлення тканин (V2LR). Можна купити лазерне медичне обладнання SmartXide2 V2LR, ефективне при лікуванні вагінальної атрофії і успішно бореться з наслідками травм, отриманих під час пологів, в тому числі з післяпологовими рубцями, зниженням тонусу тканин, що настав в результаті дефіциту естрогену, і іншими патологіями жіночої репродуктивної сфери. Важливою перевагою спеціалізованого мед. обладнання DEKA стало впровадження системи сканування HiScan V2LR і D-імпульсу оптимальної форми для застосування в естетичній гінекології. Медичне устаткування, що працює на основі лазера, дозволяє досягти більшої пружності та еластичності тканин, підвищити тонус тканин і стимулювати вироблення нового колагену, таким чином, процедури на апараті SmartXide2 V2LR можна рекомендувати як альтернативу гормонозаместительной терапії. Виробництво і продаж лазерного обладнання для цілей естетичної гінекології - один з перспективних напрямків розвитку ринку лазерних систем.

Детальніше
Застосування лазерів в дерматовенерології (апарати та обладнання)

Дерматологічні лазери Deka, є інноваційними і універсальними. Вони використовуються для роботи з широким спектром показань. За допомогою дерматологічні лазерів можна вилікувати такі хвороби: вітіліго, дерматит, вітіліго, усунення судинних патологій, видалення новоутворень, омолодження шкіри. Особливістю лазерів Deka є його безпеку і безболісність для пациенто

Детальніше
Застосування в естетичній медицині

Лазери для естетичної медицини DEKA - це сучасні багатофункціональні апарати. На обладнанні Deka Laser, можна проводити такі процедури: усунення целюліту і жирових відкладень, підвищення тургору і еластичності шкіра, коригування контурів фігури та ін .. Завдяки многонаправленности лазерів, високої ефективності і безпеки, лазери DEKA, є одними з найбільш затребуваних.

Детальніше
Застосування в хірургії (апарати для лазерної хірургії)

Одним з пріоритетних напрямків компанії DEKA є поставка медичного обладнання для мікроінвазивній хірургії. Розроблена для цих цілей серія апаратів SmartXide, застосовується в оперативній гінекології, ЛОР-хірургії, кольпоскопії, дерматохірургії, лапароскопії та естетичної корекції дефектів зовнішності. Завдяки інноваційним технологіям електронної абляції ESLA, алгоритмам сканування HiScan і системі управління лазерним імпульсом SmartPulse лікарі-хірурги можуть ефективно варіювати глибину, точність розрізу і висічення тканини, управляти щільністю енергії випромінювання і показником відсотка коагуляції м'яких тканин. Асортимент лазерних систем DEKA пропонує як універсальні моделі, так і спеціалізовані апарати. У числі перших - CO2-лазер SmartXide DOT з розширеним набором функцій і насадок. А гольміевий лазер Smart2100 Plus - спеціалізований апарат для нізкотравматічного оперативного лазерного лікування урологічних захворювань.

Детальніше

Професійна безкоштовна консультація.

Нашим фахівцям можна довіряти!

Замовити дзвінок