Курси по гінекології

DEKA - найефективніший навчання

Курси по гінекології від компанії DEKA

Одним з основних викликів сучасній гінекології є збереження і відновлення жіночого здоров'я. Компанія DEKA багато років працює над розробкою новітніх методик, які вже зараз допомагають жінкам у всьому світі. Шість запатентованих інноваційних технологій - це тільки початок.

Компанія ТОВ «Дека Лазер УА» є офіційним представником бренду в Україні та одним з найбільших постачальників лазерного обладнання в нашій країні. Фахівці компанії пройшли навчання за кордоном і досконало володіють методиками, які допомагають підвищити якість життя кожної жінки, використовуючи при цьому найсучасніше обладнання.

З метою поліпшити інформованість лікарів про останні розробки в сфері естетичної та оперативної гінекології, а також підвищити рівень підготовки українських фахівців, ми створили курси по гінекології.

Чому варто пройти курси для гінекологів від компанії DEKA?

У розробці програми курсів брали участь провідні гінекологи Києва. Навчання проводять кваліфіковані фахівці, серед яких Луценко Е. В. (кандидат медичних наук, лікар-гінеколог в клініці «МЕД СІТІ»), Миколаїв Д. А. (лікар-гінеколог вищої категорії в клініці «МЕД СІТІ»), Бенюк В. А. (Доктор медичних наук, професор, зав. Кафедри акушерства та гінекології №3 Національного медичного університету ім. О.О.Богомольця), Гончаренко В.М. (Доктор медичних наук, керівник Центру жіночого здоров'я Клінічної лікарні «Феофанія») та інші.

Курси для гінекологів від компанії DEKA дозволяють отримати наступні знання:

 • Викладачі детально розкажуть про менеджмент естетичної медичної допомоги гінекологічним хворим - шляхи розвитку та самовдосконалення, інструменти.
 • Ви ознайомитеся з новітньою методикою лазерного лікування жіночих захворювань із застосуванням СО2-лазера SmartXide 2 V2LR з технологією MonaLisa Touch.
 • Ми розширимо Ваші знання в сфері пластичних операцій в гінекології.
 • Лектори ознайомлять Вас з новими методами запобігання ускладнень при оперативних втручаннях.
Курси гінекологів Київ Курси для гінекологів будуть корисні не тільки практикуючим лікарям, а й власникам клінік, медичних центрів по всій Україні. У програмі курсу приділяється увага проблемі організації менеджменту приватної клініки і ліцензування медичної діяльності. Так само ви дізнаєтеся про незаперечні переваги лазерних технологій в гінекології, зокрема, використання обладнання DEKA. Наша компанія стала лідером ринку лазерних апаратів завдяки їхню високу окупність, якості і завжди контрольованих результатів процедур. На курсах по гінекології учасникам будуть продемонстровані можливості карбондіоксідного (CO2) та інших лазерів. Пройти навчання можна навіть без медосвіти. На курсах розгорнуто розповідають про лазерах і процедурах, які вони можуть виконувати. Ця інформація буде корисна керівникам і маркетологам гінекологічних клінік.

Курси для гінекологів від компанії DEKA доступні кожному. Ціна за курс відповідає отриманим знанням. Іноді ми проводимо безкоштовні семінари з метою підвищити обізнаність лікарів про останні розробки в сфері лазерного обладнання. По завершенні курсу Ви отримаєте офіційне ТУ про закінчення і диплом від нашої компанії.

Переваги курсу з терапевтичної та естетичної гінекології

На курсі по естетичної і терапевтичної гінекології Ви зможете ознайомитися з нашими запатентованими технологіями, а також застосувати їх на практиці:

 • «Голлівудська ліпосакція» (лазерний ліполіз лобка) - сучасний метод усунення жирових відкладень, що дозволяє провести операцію більш безпечно, з мінімальною крововтратою і коротким реабілітаційним періодом.
 • Дермальний Оптичний Термоліз (ДОТ / дрота-терапія) - технологія, яка використовується для швидкого і безкровного видалення рубців і шрамів, доброякісних утворень, гіперпігментації; омолодження шкіри і усунення нерівностей на ній.
 • МонаЛізаТач (вульво-вагінальне лазерне лікування) - інноваційна методика усунення вікових змін слизової і м'язів піхви: в'ялості статевих губ, атрофії м'язів піхви і слизової, опущення органів малого таза та інших.
Навчання проводиться на реальних пацієнтах клініки. Ми допоможемо Вам придбати знання про те, як із застосуванням лазерного обладнання вирішувати делікатні інтимні проблеми, пов'язані з віковими і післяпологовими змінами слизової. Ви дізнаєтеся, як підвищити відчуття комфорту жінки в сексуальному житті, зменшити дизуричні розлади неінвазивними або малоінвазивними методами з використанням лазера.

Устаткування DEKA забезпечує реалізацію ефективних і безпечних методів лікування з істотним скороченням часу відновлення. Наші методики перевірені клінічними експериментами в Італії, Японії, США та інших країнах. Всі апарати компанії DEKA сертифіковані як вироби медичного призначення і доведена їх терапевтична ефективність.

У Києві немає аналогів нашого курсу по естетичної гінекології, адже ми є офіційними представниками DEKA MELA srl Italy в Україні, а наші фахівці проходили навчання у Флоренції. Викладачі досконало володіють методиками лазерної корекції інволютивних змін слизової, видалення новоутворень, пігментних плям і інших процедур. Ви також все це освоїте, якщо відвідаєте наші курси з терапевтичної та естетичної гінекології.

Чи можливо дистанційне навчання в компанії DEKA?

На сьогоднішній день наша компанія вже підготувала спеціалізовані вебінари для керівників медустанов і салонів краси, які стануть доступні в найближчому майбутньому. Це дасть можливість дистанційно навчатися тим, у кого немає можливості відвідати курси в Києві. На вебінарах у Вас буде можливість ознайомитися з можливостями лазерів DEKA, а також дізнатися, як швидко окупляться інвестиції в обладнання.

Тим, хто працює на апаратах DEKA, ми додатково надаємо друковані та відеоматеріали, а також надаємо постійні телефонні консультації. Варто зауважити, що після покупки апарату до замовника приїжджає лікар і проводить навчання із застосування обладнання. Він ознайомить Вас і фахівців клініки з можливостями апарату.

Де Ви зможете застосувати отримані знання?

Після закінчення курсу Ви зможете поповнити перелік своїх послуг. Наші викладачі допоможуть Вам придбати наступні навички та освоїти такі техніки:

 • 1. Навчання естетичної гінекології з застосуванням СО2-лазера дозволить опанувати техніками лазерного фракційного ліфтингу піхви і обробці вульви при вікових патологіях.
 • 2. Чи зможете застосовувати високочастотні енергії для ефективної боротьби з нетриманням сечі у жінок.
 • 3. Курси для гінекологів ознайомлять Вас з методикою лазерної обробки шийки матки MonaLisa Touch.
 • 4. Застосовуючи отримані знання, Ви зможете успішно займатися профілактикою виникнення ускладнень при оперативних втручаннях.

Якщо Ви вирішите відвідати курси по гінекології від компанії DEKA, гарантовано отримаєте нові корисні знання, які допоможуть Вам поліпшити життя кожної пацієнтки та подарувати жінкам другу молодість. Впровадження лазерного обладнання DEKA в щоденну практику дозволить розширити перелік послуг Вашої клініки. Для отримання детальної інформації, звертайтеся до співробітників компанії.

Часті питання про курсах гінекології

 • ➔ Лікування яких захворювань розглядається на курсах по гінекології DEKA?

  Наші курси по гінекології розраховані на практикуючих лікарів гінекологів. На тренінгу ми розповімо про абсолютно нові методи лікування гінекологічних патологій, таких як: новоутворення зовнішніх статевих органів, рубців, пігментації, в'ялості шкіри, опущення органів малого таза, атрофії слизової піхви і інших.

 • ➔ проводить компанія DEKA курси по естетичної гінекології?

  Так, на наших курсах Ви дізнаєтеся про лазерних методах ліполізу лобка, дермальном оптичному термолизе і лікуванні вульво-вагінальних патологій. Більш того, всі ці процедури Ви зможете спостерігати на реальних пацієнтах.

 • ➔ приділяється увага терапевтичному ведення і фармакологічної підтримки гінекологічних пацієнтів на курсі по гінекології?

  Так, лікування гінекологічних захворювань і косметичних дефектів зовнішніх статевих органів має ґрунтуватися на комплексному обстеженні та лікуванні пацієнта. Курси по гінекології передбачають поетапне навчання веденню гінекологічного пацієнта, починаючи від постановки діагнозу до реабілітаційних заходів в післяопераційному періоді.

 • ➔ Які моделі лазерних апаратів будуть представлені на курсах для гінекологів?

  Наша компанія пропонує 2 основних лазерних апарату для гінекологів: «SmartXide Touch», і «SmartXide2 + V2LR». Дані моделі широко використовуються українськими гінекологами і на поточний момент не мають гідних аналогів. Провідні фахівці DEKA докладно розкажуть про кожен з них і наочно продемонструють їх ефективність на курсах по гінекології.

 • Курси підвищення кваліфікації для лікарів акушерів-гінекологів в клінічній лікарні "Феофанія" у вересні
  Курси підвищення кваліфікації для лікарів акушерів-гінекологів на базі клінічної лікарні "Феофанія"

Професійна безкоштовна консультація.

Нашим фахівцям можна довіряти!

Замовити дзвінок