Курси дерматолога

DEKA - найефективніший навчання

Чому варто пройти курси дерматолога в DEKA?

Сучасна людина все частіше піддається несприятливого впливу зовнішнього середовища, таким як віруси, бактерії, токсичні вихлопи і іншим. Головним природним бар'єром нашого організму служить шкіра, проте і вона постійно страждає від впливу шкідливих хімічних речовин, температурних впливів, внутрішньошкірних паразитів і стресу. Як результат - виникнення різних шкірних захворювань, вивченням і попередженням розвитку яких займається дерматологія. Завдання експертів компанії DEKA - допомогти Вам стати фахівцем високого рівня і здобути навички в проведенні процедур, спрямованих на лікування хвороб, відновлення шкіри після травм і її омолодження.

Що Ви отримаєте, освоївши професію лікаря-дерматокосметолога?

Курси дерматолога від компанії DEKA дозволяють Вам в найкоротші терміни стати затребуваним фахівцем. Працювати дерматокосметологом вигідно і престижно по ряду причин:

 • дерматологія - одна з найпопулярніших галузей медицини. Кабінети дерматокосметологов регулярно відвідують жінки і чоловіки, які хочуть зберегти здоровий вигляд своєї шкіри;
 • гідна заробітна плата - встановивши середньоринкову ціну на свої послуги, лікар-дерматолог може розраховувати на стабільно високий дохід. Це дозволить Вам швидко повернути інвестиції, вкладені при відкритті власної клініки;
 • інтенсивний розвиток в професійному плані - практикуючі фахівці на курсах знаходять нові і корисні навички, а також дізнаються про останні новинки в сфері лазерної медицини. Нові знання можуть отримати не тільки практикуючі дерматологи, а й керівники медустанов і салонів краси. На курсах від компанії DEKA робиться наголос на інноваційні лазерні апарати, які використовуються в сучасному кабінеті.
 • доступ до новітніх препаратів і обладнання - лікар-дерматолог одним з перших дізнається про передові процедурах по омолодженню і догляду за шкірою;
 • можливість працювати з високотехнологічним обладнанням - якісні апарати важливі не менше, ніж досвід фахівця. Курси по дерматології від компанії DEKA допоможуть знайти всі необхідні Вам навички для ефективного і безболісного проведення процедур по омолодженню і догляду за шкірою.

Курси дерматолога складені провідними фахівцями компанії DEKA. Ми навчимо Вас всьому, що може знадобитися в процесі лікування різних захворювань шкіри і усунення дефектів на ній. Закінчивши навчання, Ви зможете відкрити власний кабінет і знайти постійних клієнтів як в Києві, так і в інших містах України.

Чим корисні наші курси практикуючим лікарям-дерматологів?

курсы дерматолога

Курси дерматолога допоможуть Вам освоїти високотехнологічне обладнання компанії DEKA і оволодіти знаннями, які дозволять проводити процедури по лікуванню і відновленню шкіри після зовнішніх впливів.

Наші викладачі - висококваліфіковані фахівці, що володіють великим багажем знань і досвіду в практичному використанні апаратів DEKA. Складені ними курси дерматологів допоможуть Вам дізнатися про:

 • причини виникнення та способи видалення новоутворень на шкірі обличчя і тіла. Курси дерматології розкажуть Вам про види і методи боротьби з поширеними дефектами: невусами, бородавками, рубцями, куперозом і ін. Ви дізнаєтеся, з якими захворюваннями здатні впоратися сучасні лазерні апарати;
 • фізиці, класифікації та ролі лазерів в сучасній дерматології - навчання в компанії DEKA дозволить Вам дізнатися про переваги використання лазерного обладнання і причини його популярності серед більшості кваліфікованих фахівців;
 • конструктивні особливості та принципи роботи лазерних апаратів. Устаткування DEKA є багатопрофільні лазери, що дозволяють виконувати відразу кілька процедур на одному апараті. Курси дерматолога розкриють Вам всі переваги такого рішення і пояснять, як правильно користуватися змінними світлофільтрами;
 • відмінностях лазерів в дерматології. Лікар-дерматокосметолог повинен знати про високу точність сучасних апаратів, їх відокремленому впливі на уражену ділянку шкіри;
 • ефективності лікування дерматологічних захворювань за допомогою лазерних апаратів. Курси дерматології розкажуть про вбудованих програмах режимів в багатофункціональних платформах DEKA, їх здатності заощадити час фахівця і пацієнта, і вплив на ефективність проведених процедур;
 • основному спектрі застосування лазерних апаратів. Ми пояснимо, як за допомогою апаратів DEKA лікувати такі дерматологічні захворювання, як розацеа, атопические дерматити, псоріаз, вітіліго. Курси дерматології дадуть Вам знання для ефективного усунення естетичних недоліків шкіри: стрий, пігментації і ін .;
 • ролі лазерів і виборі методик для омолодження шкіри. Лікар-дерматокосметолог повинен знати про показання і протипоказання до застосування лазерів при лікуванні проблем різної етіології.

Курси дерматології допоможуть Вам зрозуміти, чому лікування з використанням лазерних апаратів найбільш комфортно і найменш травматично для Ваших клієнтів. Ви будете розуміти, як використання обладнання компанії DEKA сприяє поліпшенню якості обслуговування і підвищення ефективності проведених Вами процедур.

Дистанційне навчання в компанії DEKA

Ми пропонуємо дистанційне навчання, розроблене для лікарів і керівників медустанов, які не мають можливості відвідати заняття в Києві. DEKA проводить спеціалізовані вебінари для керівників клінік і салонів краси, на яких Ви зможе дізнатися про останні розробки в сфері медичних лазерних апаратів і свідченнях до їх застосування; про інновації в галузі дерматології; в чому переваги омолодження шкіри і лікування вад із застосуванням лазерного обладнання, які показання та протипоказання до проведення процедур за допомогою апаратів.

Дерматологів ми пропонуємо онлайн консультації зі співробітниками клініки: практикуючими лікарями і технічними фахівцями. Все, що потрібно - відправити нам заявку. Дистанційні консультації дозволяють отримати всі необхідні знання для початку роботи з лазерними апаратами DEKA.

Курси по дерматології - в чому переваги навчання у нас?

Будучи учасником наших курсів в Києві або записавшись на консультацію онлайн, Ви в найкоротші терміни станете висококваліфікованим фахівцем в області лазерної дерматокосметології.

Ми гарантуємо:

 • найвищу якість навчання під чуйним керівництвом експертів нашої компанії;
 • індивідуальний підхід до кожного учня;
 • допомога при виборі протоколів;
 • можливість використання високотехнологічного обладнання компанії DEKA. Тестування лазерів включено у вартість навчання;
 • подальший супровід наших випускників з питань теорії та практичного використання лазерних апаратів DEKA;
 • можливість придбання нових корисних знайомств;
 • знайомство з результатами останніх клінічних досліджень;
 • сертифікат, що підтверджує Вашу високу кваліфікацію;
 • За прийнятну вартість навчання Ви отримаєте знання, які допоможуть Вам стати професіоналом і розширити перелік своїх навичок.
Не чекайте. Запишіться на наші курси і зробіть перші кроки на шляху до досягнення своєї мети вже зараз!

Часті питання про курсах дерматологів

 • ➔ Як швидко настає клінічний ефект і скільки він триватиме?

  Залежно від захворювання, зовнішній ефект можна помітити вже після першої процедури. У порівнянні з наявними альтернативними методиками, включаючи методи кріодеструкції і електромагнітного впливу, лазерна терапія вимагає мінімальної кількості сеансів, а клінічний ефект більш стійкий.

 • ➔ Чи можна отримати доступ до клінічних досліджень, пов'язаних із застосуванням лазерного обладнання DEKA в лікуванні дерматологічних захворювань?

  Так, це питання буде детально розглянуто на курсах дерматолога, а також Ви отримаєте доступ до безлічі актуальною науковою інформацією в електронному вигляді.

 • ➔ Скільки часу тривають курси з дерматології і які питання розглядаються?

  Всі наші курси проходять в режимі одного дня. За один день наш фахівець розповідає учасникам про історію компанії, останніх моделях лазерного обладнання DEKA, про їхню будову і функціональні можливості, сучасні методи лікування більшості захворювань шкіри, проводить практичну частину.

 • ➔ Яка вартість курсів з дерматології DEKA?

  Актуальні ціни на всі тренінги та курси Ви можете уточнити у консультанта на сайті або за телефоном, вказаним в розділі «Контакти». Вартість курсів для лікарів - дерматологів окупається на 100% завдяки отриманню нових унікальних знань і практичних навичок.

 • Інтенсивний курс СО2 лазер в косметології і дерматології.
  Як заробляти на ньому?
 • Інтенсивний курс СО2 лазер в косметології і дерматології.
  Як заробляти на ньому?
 • «CO2 лазер: практика, прибуток, успіх для клініки і лікаря»

  DEKA Laser Україна підготувала для Вас особливе навчальний захід, який буде корисно власникам клінік і салонів, директорам, головним лікарям і звичайно ж фахівцям в області косметології і дерматології.Професійна безкоштовна консультація.

Нашим фахівцям можна довіряти!

Замовити дзвінок