Лізинг

DEKA - сучасне лазерне обладнання для краси і жіночого здоров'я.

Досить часто косметичні салони і медичні установи стикаються з такою проблемою, як придбання сучасного обладнання або ж заміна  старого, що вийшло з ладу, або морально застарілої апаратури. Варто відзначити, що дана проблема досить капіталомістка і, як часто це буває, виникає в найнесподіваніший момент.

До недавнього часу такий стан речей призводив до того, що більшість клінік і косметологічних салонів не могли впоратися з поставленим завданням і, не знайшовши іншого виходу, просто закривали даний напрямок або працювали на морально застарілому обладнанні.

Сучасне кредитування в корінь змінило ситуацію, коли на арену вийшов новий вид надання послуг у вигляді лізингу медичного обладнання, який призвів до нового витка розвитку орендних відносин.

Отже, медичне обладнання в лізинг являє собою передачу в оренду обладнання, і лазерного зокрема, в тривале користування на чітко визначений термін з певною оплатою за використання даного обладнання.

Такий вид оренди з'явився досить давно і на даний момент користується великою популярністю на ринку кредитних послуг, так як це вигідно кожній із сторін такої угоди.

Переваги лізингового договору


Цілком зрозуміло, що розвиток таких договірних відносин має масу позитивних сторін. Орендар обладнання отримує такі економічні вигоди:

медицинское оборудование в лизинг 2

Ваші дії при покупці в лізинг лазерного обладнання


Для початку, Вам потрібно обрати необхідний апарат. Для цього відвідайте цей розділ або зателефонуйте за телефонами для консультації (044) 361-81-52 (093) 005-52-00 (093) 525-97-39. Після визначення комплектації апарату, прораховується його вартість і передається в лізингову компанію. Після чого:

  1. ✅ Оформлюється заявка в лізингову компанію про придбання цього апарату. Надається вся необхідна документація
  2. ✅ Лізингодавець перевіряє всю надану документацію і підтверджує підписання лізингового договору
  3. ✅ Після підписання договору, відбувається оплата першого платежу, який буде заздалегідь затверджений
  4. ✅ Підписання договору купівлі-продажу між фінансовою компанією і компанією DEKA
  5. ✅ Додатково підписується договір лізинговою компанією зі страховою компанією
  6. ✅ Підписання договору про передачу апарату Вашій компанії

Лізинг лазерного медичного обладнання передбачає своєчасну оплату обумовлених у договорі платежів і відповідну експлуатацію обладнання. Передача прав на володіння апаратом відбувається після оплати всієї суми договору.


медицинское оборудование в лизинг

Тобто, лізинг може якісно вплинути не тільки на парк обладнання конкретного медичного закладу, а й значно збільшити чистий прибуток, що є першочерговою метою кожного підприємства.

Зручність, право спадкоємності і мінімальні фінансові розтрати – все це лізинг в двох словах. Якщо у вас немає всієї суми, щоб оплатити таке необхідне обладнання, ви можете скористатися неймовірною можливістю і взяти його в лізинг медичного обладнання на вигідних умовах.Професійна безкоштовна консультація.

Нашим фахівцям можна довіряти!

Замовити дзвінок