Курси по хірургії

DEKA - найефективніший навчання

Модернізація лазерних апаратів дає людям все більше можливостей для лікування різних недуг, усунення дефектів і вдосконалення свого зовнішнього вигляду. Навчання лазерної хірургії необхідно фахівцям, які цікавляться інноваційними досягненнями і бажають працювати з високотехнологічним обладнанням. Курси по хірургії від компанії DEKA допоможуть Вам ознайомитися з останніми розробками в лазерної хірургії, оволодіти знаннями і поліпшити свої навички у використанні високоточного сучасного обладнання.

Навчання хірургії в компанії DEKA - чому Вас навчать наші експерти?

Практикуючі фахівці, з якими співпрацює наша компанія, вважають лазерну хірургію найперспективнішим методом лікування. Причина цього - низька травматичність, можливість домогтися відмінного результату при мінімальному втручанні в організм і мала ймовірність виникнення ускладнень. Курси по хірургії від компанії DEKA розкажуть Вам про переваги лазерної хірургії та особливості її застосування в тих чи інших випадках.

Навчання хірургії в компанії DEKA допоможе Вам стати затребуваним висококваліфікованим фахівцем як у Києві, так і в інших містах України. Наші експерти дадуть Вам всю необхідну інформацію і наочно продемонструють можливості лазерних апаратів DEKA.

Відвідуючи курси по хірургії, Ви дізнаєтеся про:
 • інноваціях, що відбуваються в лазерної хірургії сьогодні - курси для хірургів ознайомлять Вас з останніми новинами і винаходами в цій області. Ви також дізнаєтеся, що чекає лазерну хірургію в найближчому майбутньому;
 • фізики і ролі лазерів в сучасній медицині - навчання хірургії дасть Вам вичерпну інформацію про принципи роботи та впливу лазерів на тіло людини;
 • правилах настройки апаратів - курси по лазерної хірургії навчать Вас орієнтуватися в різних ситуаціях і підбирати оптимальні параметри, які дозволять досягти найкращого результату в тих чи інших клінічних випадках;
 • модельному ряді, переваги і характеристиках лазерних апаратів - в результаті навчання Ви дізнаєтеся, чому обладнання компанії DEKA не має аналогів на ринку і які проблеми воно допоможе вирішити. Ви, як фахівець, зможете проводити маніпуляції швидко і практично безболісно. Використовуючи в роботі наші лазерні апарати, Ви отримаєте велику кількість вдячних клієнтів і зможете повернути інвестиції протягом року.
 • захворюваннях, які допомагає вилікувати лазерне обладнання - сучасні апарати активно застосовується для лікування первинних і рецидивуючих злоякісних пухлин на будь-якій ділянці тіла, різних варіантів злоякісних пухлин слизової оболонки рота і червоної облямівки губ.
 • Курси по лазерної хірургії розкажуть Вам про принципи видалення ліпом, атером гігром і інших доброякісних новоутворень.
курсы по хирургии

Курси по лазерної хірургії розкажуть Вам про ефективність лікування за допомогою лазерного обладнання. Ви дізнаєтеся, як проходить відновлення після процедур, і на що звернути увагу в разі появи скарг від клієнтів.

Керівникам клінік і салонів краси, які не мають можливості відвідати курси в Києві, ми пропонуємо пройти дистанційну консультацію. Наша компанія розробила вебінари для керівників. Вони дозволяють віддалено ознайомитися з хірургічним лазерним устаткуванням і показаннями до його експлуатації. Ви можете перебувати в будь-якому місті України та здобувати знання про сучасний і високоточному лазерному обладнанні.

Практикуючим хірургам ми можемо запропонувати онлайн консультації з лікарем клініки або технічним фахівцем. Ви зможете задати всі Ваші питання і отримати розгорнутий кваліфіковану відповідь. Ми гарантуємо, що дистанційна консультація чи не позначиться на Вашій основній роботі. При цьому Ви отримаєте цінні знання, які обов'язково будуть потрібні Вам в майбутньому.

Курси по лазерної хірургії - що ми гарантуємо?

Головне завдання компанії DEKA - передати Вам весь наш досвід в роботі з лазерним устаткуванням. Ми з радістю ділимося своїми секретами і розповідаємо про те, чого Ви не впізнаєте ні в жодній іншій клініці.

Курси по лазерної хірургії в компанії DEKA дають Вам масу переваг:

 1. супровід нашого фахівця на всіх етапах навчання. Після закінчення курсів, Ви можете додатково консультуватися з використання апаратів, вже будучи практикуючим лікарем;
 2. індивідуальний підхід до кожного нашого учня - ми враховуємо Ваш рівень знань і прагнемо надати інформацію, яка допоможе стати фахівцем високого рівня;
 3. можливість освоїти високотехнологічне обладнання - Ви проходите навчання на апаратах, які розроблені з застосуванням останніх інновацій в сфері медичних лазерів. Наші курси допоможуть Вам дізнатися все про особливості настройки, виборі протоколів і проведенні хірургічних процедур;
 4. сертифікат про проходження курсів в компанії DEKA говорить про Вашу високої кваліфікації і викликає довіру у клієнтів;
 5. з нами Ви отримаєте всі необхідні знання і навички за доступною ціною.

Навчання лазерної хірургії в компанії DEKA - це унікальний шанс для практикуючих лікарів і власників салонів. На наших курсах Ви знайдете навички в роботі з самим високотехнологічним медичним обладнанням і зможете придбати його за доступною ціною. Варто зауважити, що кожен апарат окуповується на 100% протягом року. Точний розрахунок терміну окупності у Вашому регіоні співробітники компанії виконують індивідуально.

Апарати DEKA допоможуть підвищити якість надаваних послуг і зробити проведення процедур більш ефективним і комфортним для клієнтів. В результаті Ви швидко повернете інвестиції в обладнання і знайдете десятки постійних клієнтів.

Навчання пластичної хірургії на обладнанні компанії DEKA

Сьогодні лазерне обладнання DEKA активно використовується в пластичної хірургії. Його застосування дозволяє задовольнити головні вимоги клієнтів і проводити процедури з мінімальним дискомфортом.

Щоб підвищити якість своїх послуг, кожен пластичний хірург зобов'язаний знати про правила роботи з лазерними апаратами. Навчання пластичної хірургії в компанії DEKA надасть Вам можливість навчитися налаштовувати обладнання і використовувати його для проведення:

 • видалення локалізованих жирових відкладень і лікування целюліту. Навчання на пластичного хірурга дасть Вам можливість виконувати корекцію різних ділянок тіла з мінімальним дискомфортом для клієнта;
 • отопластика - зміни форми вух. Працюючи з апаратами DEKA, пластичний хірург може виконувати операції більш ефективно, з меншою ймовірністю отримати ускладнення;
 • блефаропластики - усунення ефекту нависають століття. Навчання пластичної хірургії розповість Вам про те, як підняти куточки очей, позбутися від зморшок і мішків;
 • маммопластики - корекції форми грудей. Ви, як пластичний хірург, зможете усувати різні дефекти молочних залоз (наприклад, гинекомастию), домагаючись ідеальної форми грудей.

Устаткування компанії DEKA розширить Ваші можливості і допоможе знайти десятки нових клієнтів не тільки в Києві, а й в інших містах України.

Пройдіть курси лазерної хірургії в компанії DEKA і незабаром Ви станете кваліфікованим фахівцем, що володіє необхідним багажем знань і навичок для надання всього спектру послуг з лазерної хірургії.

Часті питання про курсах по хірургії

 • ➔ Яким оперативних втручань можна навчитися на курсах по хірургії DEKA?

  Курси по хірургії DEKA припускають навчання амбулаторним хірургічним операціям: видалення новоутворень шкіри, підшкірної жирової клітковини, слизових оболонок, герніопластики. Також проводиться навчання пластичної хірургії області особи, молочних залоз, живота (блефаропластика, отопластика і інші).

 • ➔ дозволено застосування методик лазерної хірургії за допомогою апаратів DEKA на законодавчому рівні?

  Так, все наше обладнання сертифіковане в Україні і в багатьох інших країнах. Використання лазерних апаратів DEKA в хірургічній практиці не заборонено. Крім того, дані методики вже користуються популярністю серед хірургів по всій країні.

 • ➔ Як проходить навчання хірургії на курсах DEKA?

  Курси по хірургії DEKA проходять в кілька основних етапів: лекції про будову і можливості лазерних апаратів, висвітлення питань про лікування основних хірургічних патологій за допомогою відеоматеріалів і презентацій, практична частина курсу.

 • ➔ Я власник лазерного апарату DEKA і займаюся хірургією, чи допоможуть курси по хірургії DEKA підвищити мені свою кваліфікацію і дізнатися про нові методи лікування?

  Так, однозначно кожен хірург повинен розвиватися щодня і поповнювати багаж знань за допомогою різних конференцій і тренінгів. Наш навчальний курс по лазерної хірургії розрахований на лікарів з будь-яким досвідом роботи. Ми завжди висвітлюємо найбільш актуальні питання лазерної хірургії і ділимося останніми даними про проведені операції з колегами.

Професійна безкоштовна консультація.

Нашим фахівцям можна довіряти!

Замовити дзвінок