Маркетинговий супровід

DEKA - сучасне лазерне обладнання для краси і жіночого здоров'я.

Компанія DEKA розробила комплексний маркетинговий супровід 

для своїх клієнтів і партнерів


1. ПРАКТИЧНИЙ ТРЕНІНГ
Практический тренинг
Ми розробили дводенну навчальну сесію , яка присвячена теоретичним і практичним питанням застосування лазерних апаратів в естетичній медицині. Ми гарантуємо якісне та ефективне навчання для досягнення максимальних результатів в найкоротші терміни.


2. ТРЕНІНГИ ДЛЯ АДМІНІСТРАТОРІВ МЕДИЧНИХ ЦЕНТРІВ, КЛІНІК І
САЛОНІВ КРАСИ

Практический тренинг на заводе DEKA Ми продаємо високотехнологічне складне лазерне обладнання та розуміємо, що нашим клієнтам потрібно допомогти отримати максимальний об'єм інформації як щодо роботи з лазерами, так і щодо просування таких послуг.

Дводенна програма спрямована на отримання знань і навичок спілкування з клієнтами, зацікавлених отримати послуги, пов'язані з лазерними технологіями.3. ПРАКТИЧНИЙ ТРЕНІНГ НА ЗАВОДІ DEKA (Італія)

Тренинг для администраторов


Після придбання лазерних апаратів DEKA ми за бажанням партнера можемо організувати 1-2 денне навчання безпосередньо на заводі DEKA (Італія, Флоренція).4. МАРКЕТИНГОВА ПІДТРИМКА

Маркетинговая поддержка Рекламні матеріали

Вам будуть спрямовані логотипи, фотографії обладнання та ілюстрації процедур (ДО / ПІСЛЯ), реєстраційні посвідчення та сертифікати відповідності на обладнання, керівництво користувача, текстові файли і багато інших матеріалів в електронному вигляді – ці матеріали допоможуть вам у створенні рекламних матеріалів для просування послуг у своєму медичному центрі.


Экспресс-аудит вашего сайта
Експрес-аудит вашого сайту

Професіонали нададуть вам перегляд свого корпоративного порталу, на основі якого Ви зможете поліпшити сайт своєї клініки.Fotoapparat.png
Промовідео для клієнтів клініки
Ви зможете демонструвати рекламні відеоролики запрошених лазерних процедур за допомогою обладнання DEKA на TV в своїй клініці, на сайті або інших рекламних носіях.

Професійна безкоштовна консультація.

Нашим фахівцям можна довіряти!

Замовити дзвінок