Історія

DEKA - сучасне лазерне обладнання для краси і жіночого здоров'я.

DEKA MELA srl Italy – це медична група, яка входить в концерн El.En. Group. Заснована у Флоренції (Італія) в 1981 році.


Таку назву компанії було обрано не випадково. «Дека» в перекладі з грецького означає число 10, яке, як вважав Піфагор, є числом досконалості. Називаючи таким чином свій бренд, компанія DEKA підкреслила своє прагнення до досконалості як концептуальну основу діяльності.


Корпоративна культура знаменитої флорентійської компанії ґрунтується на глобальних цінностях: DEKA прагне, щоб кожне наукове відкриття було корисним для людства, впроваджуючи усі технологічні інновації у свої продукти і послуги.


Таке глибоке культурне наповнення бренду відобразилося на всьому подальшому його розвитку. Висока внутрішня ідея і застосування інноваційних наукових підходів дозволили компанії стати світовим лідером в області лазерних технологій.


Історія лазерних технологій нерозривно пов'язана з компанією DEKA, яка почала свою діяльність з розробки електроніки для лазерних систем.

  • 1983 рік – на ринку з'явився перший CO2-лазер виробництва DEKA. З цього моменту компанія проводить активну дослідницьку роботу, відкриваючи свої інститути і лабораторії по всьому світу і беручи активну участь в клінічних дослідженнях.
  • 1998 рік – компанія DEKA перша в світі запропонувала технологію використання довгоімпульсних Nd: YAG-лазерів.
  • 1999 рік – була розроблена і запатентована світлова методика UPL. 2000 рік – фахівці DEKA створили і запатентували технологію SmartLipo (лазерний ліполіз - секрет «голлівудської фігури»).


Через деякий час були розроблені лазери Er: YAG і Ho: YAG, олександритовий лазер, лазер на барвниках, світлодіодний лазер, а також ексимерні системи.

Налагодивши власне виробництво електроніки і оптики, DEKA створила широку лінійку високотехнологічних лазерів, завдяки чому стала світовим лідером у виробництві систем імпульсного світла і лазерів.


Професійна безкоштовна консультація.

Нашим фахівцям можна довіряти!

Замовити дзвінок