Апарат лазерної епіляції Motus AX - працює навіть по засмаглій шкірі

DEKA - сучасне лазерне обладнання для краси і жіночого здоров'я.

Апарат лазерної епіляції Motus AX - працює навіть по засмаглій шкірі

Апарат лазерної епіляції Motus AX - працює навіть по засмаглій шкірі
Кожна жінка хоче бути красивою. Сучасні технології розвиваються стрімко, тому на сьогоднішній день існують різні методи, що дозволяють швидко, ефективно і безпечно дівчатам досягати поставлених цілей. На що тільки не підуть леді, щоб стати більш привабливими.

Сьогодні для проведення лазерної епіляції використовуються різні методи. Великим попитом у жінок користуються процедури, проведені на апараті лазерної епіляції Motus AX.
Аппарата лазерной эпиляции

Motus AX: йди в ногу з сучасністю


Ні для кого не секрет, що сучасні жінки з легкістю довіряють своє тіло і шкіру сучасними технологіями. Це стосується не тільки косметичних процедур різного напрямку. Представниці слабкої статі, просто збожеволіли на нинішній моді, і зроблять все, щоб їх шкіра була гладкою, шовковистою і ніжною.

Досягненню такого ефекту сприяє природне видалення волосяного покриву на різних ділянках тіла. Ефективним методом боротьби з небажаними волосками на шкірному покриві є лазерна епіляція.

Видалення волосся за допомогою апарату для лазерної епіляції - швидкий і дієвий спосіб, який допомагає назавжди позбутися від небажаної рослинності всього за кілька сеансів проведення процедури. Процес протікає безпечно і не шкодить здоров'ю при дотриманні всіх вимог.

Для основи лазера, науковці Дека, застосували александрит. Він (олександрит) має властивості, що пом'якшують вплив лазера на волоски. Після проходження епіляції дерма стає шовковистою, її пори скорочуються.

Максимальний косметологічний ефект досягається в процесі процедури. Перед видаленням рослинності обов'язково потрібно ознайомитися з протипоказаннями даного методу.


Як проводитися лазерна епіляція на апараті Motus AX?


Лазер для эпиляции Motus AX

Показники для проведення видалення волосся на апараті лазерної епіляції Motus AX.

  1. Велике обростання волоссям на шиї і обличчі.
  2. Вростання волосків в шкірі.
  3. Чутливість шкіри, розташованої до почервоніння і подразнень після звичайного гоління.
  4. Присутність на світлій шкірі темного волосся.
Після лазерної епіляції категорично забороняється:
  • засмагати, ходити в солярій і баню;
  • приймати певні лікарські препарати;
  • прибирати скоринки, що утворюються в результаті опіків;
  • виходити на вулицю без сонцезахисного крему.

Апарату лазерної епіляції Motus AX - лазер на Олександрію, який застосовують для епіляції за всіма типами шкіри і для позбавлення від пігментних утворень. Його основними перевагами є простота, висока результативність, надійність і швидкість.

Процес видалення волосся за допомогою Motus AX відбувається рівномірно на всіх обраних ділянках шкіри. При цьому цибулини покриву нагріваються і розпадаються. Це робить всю процедуру для пацієнтів безпечної і зручної, без придбання опіків або інших шкірних порушень.

За допомогою лазера процедура здійснюється швидко і якісно. Застосування апарату для лазерної епіляції Motus AX принесе плідні результати.
Лазерный аппарат для удаления волос Motus AX

Читайте інші наші новини

Професійна безкоштовна консультація.

Нашим фахівцям можна довіряти!

Замовити дзвінок