Лазерна інтимна пластика

DEKA - сучасне лазерне обладнання для краси і жіночого здоров'я.

Лазерна інтимна пластика

Лазерна інтимна пластика

Кожна людина індивідуальна і неповторний - дане твердження відноситься і до фізіологічній будові статевих органів жінок. Однак, в деяких ситуаціях, нестандартний розмір, форма і пігментація малих статевих губ викликає у жінки фізичний і психологічний дискомфорт.

Усунути вроджені та набуті естетичні недоліки жіночих статевих органів, а також відновити їх втрачену функціональність дозволяє лазерна інтимна пластика.

Лазерная интимная пластика


Навіщо потрібна пластика статевих губ?

Пластика статевих губ лазером з легкістю усуває такі проблеми, як надмірна величина, асиметрія, елонгація (подовження), в'ялість малих статевих губ, викликані природними віковими процесами або ж наявні з народження.

Лазерна інтимна пластика не тільки скоректує фізіологічні вади, але і додасть жінці додаткової впевненості в собі, сексуальності, а також поліпшить якість статевого життя.

Лазерна інтимна пластика вимагає особливої точності локалізації розрізу, домогтися якої здатний лазерний промінь в умілих руках фахівця. Використання лазера для інтимної пластики, в порівнянні з традиційним хірургічним втручанням, має масу переваг, наприклад:

  • мінімальний час оперативного втручання (30-90 хвилин);
  • завдяки коагуляції тканин практично відсутній ризик виникнення кровотечі, гематом або грубих рубців;
  • мала ймовірність пошкодження клітора і вагінальної зони;
  • зменшення больового синдрому і набряку тканин в період реабілітації;
  • вже через кілька днів жінка може повернутися до звичайного ритму життя.


Крім того, використання лазера для інтимної пластики дозволяє активувати синтез еластинових і колагенових волокон, завдяки чому підвищиться еластичність і пружність шкірної і слизової тканини. Лазерна інтимна пластика є безпечною і разом з цим ефективна процедура для сучасної жінки.Читайте інші наші новини

Професійна безкоштовна консультація.

Нашим фахівцям можна довіряти!

Замовити дзвінок