Використання нових можливостей в блефаропластиці за допомогою СО2 лазера

DEKA - сучасне лазерне обладнання для краси і жіночого здоров'я.

Використання нових можливостей в блефаропластиці за допомогою СО2 лазера

Використання нових можливостей в блефаропластиці за допомогою СО2 лазера

Шкіра навколо очей є основним індикатором вікових змін, тому втрата еластичності, поява припухлості, в'ялості, так званих «мішків», «гусячих лапок» і дрібних зморшок в області очей надають всьому особі стомлений вираз і візуально додають роки навіть за умови, що відсутні інші зовнішні сигнали старіння.

Ефективно позбутися різних дефектів (надлишків шкіри, жирових відкладень, пігментних плям, зморшок, поглиблення Носослізний борозни) в параорбітальной зоні дозволяє пластика повік (блефаропластика) з використанням CO2 лазера.

Использование новых возможностей СО2 лазера

Переваги роботи на СО2 лазері

До переваг лазерної безоперационной блефаропластики можна віднести: - безкровність процедури за рахунок миттєвої коагуляції судин;

  • відсутність ризику інфікування;
  • мінімальну ймовірність виникнення гематом і набряків;
  • відсутність післяопераційного рубця і хворобливих відчуттів протягом всього терміну реабілітації;
  • мінімальний відновлювальний період.

Використання лазера в блефаропластиці не тільки усуває ряд естетичних дефектів, але і стимулює в шкірі клітинні процеси з вироблення колагену, активує ендокринну та імунну системи, покращує кровообіг і прискорює регенерацію тканини.

Пластика повік СО2 лазером пов'язана з великою глибиною термічного проникнення променя, за рахунок чого досягається ліфтинговий ефект і запускаються відновлювальні процеси, які не припиняються навіть через кілька місяців після процедури.

Тільки з використанням СО2 лазера можна здійснити транскон'юктівальную блефаропластику (через внутрішню поверхню століття), яка ефективно усуває дрібні зморшки і не залишає на обличчі ніяких слідів.

Серед самих передових досягнень лазерної техніки слід зазначити фракційний СО2 лазер SmartXide DOT від італійської компанії DEKA, який відрізняється безпекою, точністю і вираженим результатом при малих термінах реабілітації.

Читайте інші наші новини

Професійна безкоштовна консультація.

Нашим фахівцям можна довіряти!

Замовити дзвінок