Лазерна епіляція для чоловіків

DEKA - сучасне лазерне обладнання для краси і жіночого здоров'я.

Лазерна епіляція для чоловіків

Лазерна епіляція для чоловіків
Сьогодні серед косметологічних послуг стала найбільш популярною епіляція, затребувана як серед жінок, так і чоловіків. І це зовсім не дивно, так як чоловіча стать, який теж стежить за собою, приходить до процесу епіляції все частіше і частіше.

На такого чоловіка звертають увагу перехожі і захоплюються його зовнішнім виглядом, а увагу оточуючих надає йому більше впевненості в собі. І до вибору процедури сильна стать підходить дуже ретельно і скрупульозно.

Для задоволення такого роду потреб і була розроблена ультрасучасна лазерна епіляція для чоловіків MOVEO .

Лазерная эпиляция для мужчин

Лазерна епіляція для чоловіків MOVEO і її переваги

Лазерна епіляція для чоловіків виконується швидко і безболісно, що дає їй перевагу над іншими, найпопулярнішими процесами в косметичних салонах. Процес епіляції для чоловіків став проходити легко, навіть для тих людей, у яких сильно чутлива шкіра.

Суть методики полягає в рівномірному русі по необхідних ділянок з подальшим нагріванням цибулин волосся і повним їх руйнуванням. Тому, розроблена методика проходить абсолютно безболісно і зовсім безпечна.

А завдяки сапфірове наконечника, який має вбудовану систему охолодження до 15 градусів, процес протікає без будь-яких пошкоджень і наслідків.
Лазерная эпиляция для мужчин
У чоловічої статі, волосся росте дуже швидко, до того ж вони ще й жорсткі, тому для їх видалення підійдуть далеко не всі види епіляції.

Але лазерна епіляція для чоловіків з розробок компанії DEKA дає високий результат і дозволяє досягти бажаного ефекту.

Лазерна епіляція для чоловіків MOVEO має такі переваги:

  • новітня розробка з використанням високошвидкісного алескандрітового лазера, який має здатність працювати в русі;
  • видалення волосся на будь-якому чутливому ділянці шкіри безболісно і без наслідків. Ця перевага забезпечує використання сапфірового наконечника з охолодженням. Температура вибирається залежно від оброблюваної зони шкіри і чутливості клієнта;
  • лазерна епіляція для мужчн Moveo, в порівнянні з іншими методами, дозволяє позбутися від усіх волосся без наслідків (синців, опіків) і навіть навколо слизової оболонки;
  • не може не здивувати і швидкість такого процесу. Проведення процедури не займе багато часу, що дуже зручно для людей з обмеженим часом. Адже таку епіляції можна здійснити і під час обіду, буквально за кілька хвилин;
  • плюсом MOVEO є і те, що сучасний апарат виявить всі волоски, в незалежності навіть від наявності засмаги. Тому можна сміливо приймати сонячні ванни і не переживати за зовнішній вигляд шкіри;
  • епіляція MOVEO підтвердила свою ефективність і отримала найвищу оцінку серед європейських фахівців і пацієнтів;
  • метод має широкий спектр застосування: видалення волосків, пігментних плям і судинних патологій;
  • для лікарів такий апарат просто знахідка. Він простий в експлуатації, оснащений зручним інтерфейсом і дає можливість швидко перемикати налаштування при виборі товщини волосків або чутливості шкіри;
  • агрегат не тільки показує високі результати в роботі, але і має хорошу якість, що значно подовжує термін його використання. Всі деталі виготовлені виключно з міцних матеріалів, а сапфіровий наконечник довговічний. Для працівників салону це найкраще вкладення, яке до того ж споживає мінімум енергії і дозволяє заощадити;
  • після проведення епіляції підсумок видно протягом довгого часу, а відросло волосся випадають самі. Найчастіше, до повторної процедури вдаються через півтора місяці, але якщо необхідно повне видалення, то досить буде 6 відвідувань.

Лазерна епіляція для чоловіків: суть методу

Це невеликий ручний блок, який має наконечник з системою охолодження. Використання наконечника з сапфіра розумний вибір професіоналів, адже властивості цього каменю повністю підходять для проведення процедури.

Лазерна епіляція для чоловіків MOVEO дає можливість променю знову і нешкідливо обробляти той же місце шкірного покриву, досягаючи шикарного результату. Шкіра ніяк не нагріваються і не руйнується, так як концепція зосереджується безпосередньо в волосяному фолікулі, не розсіювалися в шкірку.

Для такого порядку діяльності застосовують значну частоту і невисоку щільність потоку. Дана діяльність без винятку дає можливість досягти бездоганно рівною шкурки в відсутності подразнень і побічних ефектів.

Найкраще для чоловіків, є беззаперечним лідером

Неповторна технологія фірми DEKA зможе допомогти кожному чоловікові впоратися з низкою проблем: назавжди попрощатися з повсякденним голінням, забути про подразнення, позбутися небажаного волосся на будь-якій ділянці шкіри, додасть впевненості в своїх силах, зменшить прояв пітливості, забезпечить гарний зовнішній вигляд.

Лазерная эпиляция для мужчин
Ефективна технологія MOVEO вже давно набула повагу в зарубіжних країнах, а зараз стрімкими темпами накопичує популярність в Україні.

Стати першим - і випробуйте ноу-хау динамічної процедури епіляції, і ви неодмінно залишитеся задоволені результатом! Лазерна епіляція для чоловіків - це швидко, безболісно і ефективно.


Читайте інші наші новини

Професійна безкоштовна консультація.

Нашим фахівцям можна довіряти!

Замовити дзвінок