Лазерне омолодження піхви з Monalisa Touch - блог Deka Laser

DEKA - сучасне лазерне обладнання для краси і жіночого здоров'я.

Лазерне омолодження піхви з Monalisa Touch - блог Deka Laser

Лазерне омолодження піхви з Monalisa Touch - блог Deka Laser

Процес старіння визначено генетично і змодельований навколишнім середовищем. Вагінальне старіння включає добре відомі і вивчені зміни, які впливають як на епітелій, на всі частини стінок піхви. Вагінальне старіння саме по собі може сприяти втраті вагінальної трофіки, тонусу, підтримки і функцій з розвитком симптомів дисфункції нижніх сечових шляхів і тазового дна.

Будова і склад сполучних тканин і колагену грають важливу роль в згаданому процесі старіння, так як волокна колагену з віком втрачають своє ретикулярное просторове розташування, а також змінюється тип співвідношення I / III, щодо стану до менопаузи. Тому лазерне омолодження піхви є важливою і затребуваною процедурою.


Лазерное омоложение влагалища MonaLisa Touch

Для того, щоб краще зрозуміти, що з себе представляє лазерне омолодження піхви, давайте розглянемо деякі анатомічні аспекти. Піхву - це «помилкова» слизова, яка не має підслизової частини.

З іншого боку, при гіпертрофії або атрофії піхви, слід враховувати не тільки клінічні та практичні аспекти трофіки вагіни, а ще й товщину епітеліального шару, глюкогенних складову і железистую секрецію.

Всі функції піхви, такі як абсорбція, секреція, захисна функція і реагування на стимул, залежать від функціонування та цілісності трьох частин піхви: слизової оболонки, що включає епітеліальний шар і власну пластинку, м'яз і адвентициальную оболонку.

Менша кількість і активність бластон і позаклітинного матриксу (ЕСМ) виникає на рівні власної пластинки зі значним зниженням васкуляризації. Тим же чином, має місце прогресивне розслаблення м'язів тазового дна, супутнє послаблення стінок піхви і внутрітазовой фасаціі.

Прогресуюче зниження рівня естрогену в периферійному кровотоці у жінок в клімактеричний період, може привести до вагінальної атрофії різного ступеня. Це визначає сухість піхви з наступним болючим статевим актом.

Орієнтовно 15 - 45% жінок мають симптоми, пов'язані з атрофічним вульвовагинитом, такі як нагрів, пуріго, вагінальні кровотечі або білі.

Виборче лікування вульвовагініту або вульвовагинальной атрофії відбувається із застосуванням естрагенів, однак істотний інтерес представляє і негормональна терапія, яка розглядається, як альтернативний варіант лікування, в зв'язку з широко відомими межами гормонально - замісної терапії. Цю процедуру також називають - лазерне омолодження піхви MonaLisa Touch.

Лазерное омоложение влагалища на новейшем оборудовании


Лазерне омолодження піхви на новітньому обладнанні

Перша відмінність, в порівнянні з будь-якою іншою процедурою, лазерне омолодження піхви грунтується на лікуванні слизової оболонки піхви за допомогою процедури із застосуванням лазера, так само як і реабілітація після кожної процедури.

Використання специфічного фракціонального лазера СО2 дає відчутний ефект при лікуванні гіпертрофії або атрофії слизової оболонки піхви, включаючи епітеліальний шар і власну пластинку.

У той же час відзначається значне поліпшення в якості статевого акту, на відміну від ефекту при застосуванні місцевих естрогенів, які впливають виключно на рівень епітелію.

Лазерное омоложение влагалища SmartXide DOT2 V2LR Лікування відбувається з використанням унікальної лазерної системи Smartxide2 CO2 , розробленої компанією DEKA, світовим лідером в області лазерних технологій.

Лазер Smartxide2 оснащений запатентованим фракціональним сканером, який використовується всередині вагінальної щілини, забезпечуючи лікування на 360˚ стінки піхви.

Спільно з ексклюзивним режимом імпульсу DEKA-pulse (D-pulse), для мінімізації випаровування епітеліального шару при тривалому температурному впливі і стимуляції коллагенеза і антіогінеза слизової оболонки піхви.

Кожна процедура лазерного омолодження піхви займає всього кілька хвилин і може бути проведений в кабінеті лікаря, без необхідності госпіталізації пацієнта. Курс лікування в цілому складає від двох до чотирьох процедур протягом року, з перервою між процедурами в півтора місяці.

Єдиним обмеженням після процедури є виняток сексуальної активності і використання тампонів протягом 7 - 10 днів після кожної процедури із застосуванням лазера.

Протягом цього проміжку часу пацієнту слід застосовувати зволожуючий гель з гідролізованим яблуком (що особливо важливо для синтезу колагену), що містить вітамін С в якості основної діючої речовини.

Пацієнт може повертатися до нормального повсякденного життя відразу після закінчення процедури, але рекомендується обмежити фізичну активність, і не відвідувати тренажерний зал і т.п. перший день після процедури.

Лазерне омолодження піхви V2LR є абсолютно новою, передовою технологією, яка не застосовувалася ніколи раніше. Інтернет дослідження (проведене ресурсами Pub Med і Medline) показало, що аналогічних процедур по лікуванню цієї патології немає.

На сьогоднішній день є великий ряд пацієнтів, які пройшли курс лікування із застосуванням технології V2LR і Smartxide2, і відгуки, які доводять ефективність процедури і високий рівень задоволеності результатами серед пацієнтів.

Лазерне омолодження піхви - це майбутнє

Лікування показано жінкам у віці старше 40 років або раніше, в разі ранньої менопаузи, які хочуть відстрочити біологічний феномен старіння. Крім того, цей метод також використовується для косметичних процедур на шкірі обличчя і фотоомолодження.

Лазерное омоложение вагины с технологией MonaLisa Touch V2LR не є хірургічною процедурою і не застосовується для лікування будь-якого типу пролапсу або нетримання. Як і будь-яка інша медична процедура, V2LR не є процедурою, яка застосовується до всіх пацієнтів абсолютно.

Завжди необхідно попередньо проконсультуватися з тим, щоб оцінити необхідність процедури в конкретному випадку, і визначити як, коли і за яким протоколом необхідно підготувати слизову оболонку піхви для подальшого застосування Smartxide2 не викликаючи небажаних явищ.


Лазерне омолодження піхви V2LR є процедурою, яка передбачає мінімальну інвазивність і не вимагає анестезії, навіть якщо в окремих випадках може бути використана найбільш актуальна (ледокаїн). Під час процедури не відбувається кровотеч, відповідно відпадає необхідність проводити аналіз крові, хіба що з метою коректної оцінки стану здоров'я пацієнта.

До статевого життя можна повертатися через 10 днів після процедури, враховуючи стадію відновлення слизової оболонки піхви. Це залежить від застосованого лазерного протоколу (сила, потужність, витримка і т.п.), так само як і від вихідного стану слизової піхви до лікування.

Лазерное омоложение вагины с технология Єдиним ризиком, пов'язаним із застосуванням лазера на слизовій оболонці піхви (переважно при використанні діодних лазерів; ризики при застосуванні лазерів СО2 мінімальні, оскільки в V2LR використовується фракціональная доставка лазерного променя), є виникнення втягуються фіброзних рубців.

Ризик зростає при лікуванні менш чутливою слизовою (атрофической, сухий, без фибропластов) або при неправильних налаштуваннях (невідповідна потужність і т.п.). В цьому випадку під час процедури виникає ризик отримання опіків.

Як було сказано вище, кожна процедура займає кілька хвилин і проводиться в кабінеті лікаря. Повинно бути ясно, що лазерне омолодження піхви V2LR є прогресивним методом лікування, і не може вважатися остаточним.

Для нього необхідно ще не менше двох сеансів протягом року. Крім того, може бути показано повторення всього курсу рік за роком, спрямоване на досягнення стимуляції і вироблення нових колагену і еластану для фібробластів.

Завдяки таким регулярним процедурам забезпечується загальмування біологічного процесу старіння генітальної області жіночого організму.

Лазерне омолодження піхви покликане дати жінкам кращу якість життя в перші роки постклімактеричного періоду.

Це говорить про те, що важливо думати не тільки про задоволення чоловіка (враховуючи старання і кількість інвестицій в індустрію розвитку продуктів, орієнтованих виключно на чоловіків, таких як сінедафіл, протезування статевого члена, ерекціонние кільця на пеніс, ліпоінфільтрація пеніса і т.п.) .

Якщо порожнину піхви жінки не здатна винести фрикції при статевому акті, що призводить до пошкоджень, кровотеч, болю і постійного запалення.

У підсумку, слід зазначити, що понад 55% опитаних жінок вважають, що больові відчуття від фрикций при статевому акті (діаспорян) - нормальне явище, що, безумовно, є великою помилкою, тому як існуючий рівень технологій дозволяє цього легко уникнути!

Отже, важливо правильно інформувати жінок про новітні методи, які існують в лазерної гінекології, щоб вони розуміли, що сьогодні цю проблему можна запобігти або вилікувати. Лазерне омолодження піхви MonaLisa Tiuch - відновить Ваші відчуття і молодість.

Читайте інші наші новини

Професійна безкоштовна консультація.

Нашим фахівцям можна довіряти!

Замовити дзвінок