Лазер для епіляції з технологією Moveo - досвід використання

DEKA - сучасне лазерне обладнання для краси і жіночого здоров'я.

Лазер для епіляції з технологією Moveo - досвід використання

Лазер для епіляції з технологією Moveo - досвід використання

Компанія Deka Laser представила вдосконалений лазер для епіляції з технологією Moveo. Досягненням розробок стала проста, найбезпечніша і практично безболісна процедура, що дозволяє сьогодні домогтися самого рівномірного видалення небажаний волосся.

Технологія нівелює можливість виникнення побічних ефектів у формі опіків, подразнення і врослих волосків.

Причиною даних досягнення є сапфіровий циліндричний наконечник ручного блоку апарату. Він виконує відразу дві важливі функції: охолодження шкіри при епіляції і зниження втрати енергії променя при проходженні через повітря і шкіру. Результат - випромінювання ефективніше впливає на волосяну цибулину.

Покращена рівномірність результату процедури досягається завдяки вдосконаленням системи, куди підключений ручної блок. Вона працює з підвищеним показником частоти за умови менш щільного потоку випромінювання. Тому, енергія лазера здатна кілька разів проходити через одну і ту ж площу ділянки.

Опис переваг роботи лазера для епіляції з технологією Moveo

Олександритовий лазер (або Nd: YAG) є обґрунтовано ефективним для використання в процедурах епіляції. Але його режим випромінювання все ж залишає певні питання, що стосуються комфорту і безпеки пацієнта.

Справа в тому, що для повного руйнування фолікули теплом за допомогою ручного блоку, усталені на ринку установки направляють на шкіру поодинокі імпульси з частотою від 2 до 3 Гц.

Щільність потоку при цьому досить висока. Це високий ризик виникнення рубців, опіків і хворобливих відчуттів у пацієнта. Такі, хоч і тимчасові, наслідки можуть стати причиною відмови від процедур. Щоб лікар вибрав необхідний ефективний режим, який буде комфортний пацієнтові, потрібна наявність чималого досвіду.

Від сюди ще один недолік звичайних лазерів для епіляції - мало гнучкий інтерфейс для налаштувань режимів випромінювання.

Для розуміння сутності інновації Moveo варто пояснити принцип освіти і впливу енергії лазера на шкіру. Час проведення сеансу лазерної епіляції є обернено пропорційним потужності потоку енергії. Чим вище потужність на апараті - тим коротше сеанс. Необхідний показник потужності досягається двома способами:

 1. подаються низькочастотні імпульси високої енергії;
 2. виставляється висока частота, але низька енергія.

На сучасному ринку фахівці звикли до систем, що засновані на першому рішенні. Енергія в кілька десятків джоулів розподіляється по ділянці тіла приблизно в 2 см. Гідність даного методу - швидкість. Явний недолік - хворобливі відчуття і можливі теплові опіки, особливо на темних фототипу шкіри пацієнта.

Технологія Moveo працює по другому принципі. Оператор має можливість обробляти ділянку шкіри (розміром 10х10 см) кілька разів. Завдяки цьому температура волосяного фолікула зростає дуже плавно, без дискомфорту для пацієнта.

Сам ручної блок є охолодженим і їм можна здійснювати лінійні або руху по колу.

Процедура за інноваційною технологією Moveo сьогодні заслужено найпростіша і швидка! 20-ти міліметровий сапфіровий наконечник рівномірно прибирає волоски. З частотою імпульсу лише в 10 Гц площа шкіри 100 см2 можна якісно обробити всього за 10 секунд.

Інший момент пов'язаний з коефіцієнтами відбиття шкіри і повітря. У звичайних лазерах для епіляції велика різниця коефіцієнтів вище згаданих середовищ є причиною розсіювання значної частини лазерної енергії.

Компанія DEKA представила ринку ручної блок установки Moveo (Рис. 1) з циліндричним сапфіровим охолоджуючим наконечником, що нівелює цю проблему.

Ruchnoj blok ustanovki Moveo.jpg


Сапфір здатний переносити практично 100% енергії на шкіру, ніж вагомо зменшує її втрати на шляху до мети.

Графік (Рис. 2) наочно показує як змінюється коефіцієнт відбиття залежно від довжини хвилі і різного фототипу шкіри людини. Помітно, що при впливі олександритового лазера для епіляції (довжина хвилі 755 нм) на фототип шкіри III (синя лінія), втрачається більше половини лазерної енергії.

Виходячи з цього, можна зробити висновок про неефективність процедури епіляції лазером для пацієнтів з Фототипи вище третього.

Grafik izmenenija kojefficienta otrazhenija zavisimo ot dliny volny i razlichnogo fototipa.jpg


Завдяки наконечника з сапфіра блоку Moveo ефективність передачі енергії до волосяного фолікула зростає майже вдвічі. Сапфір здатний знизити втрати енергії, що проходить через повітря і шкіру людини.

Також до додаткових переваг даного наконечника відносять ергономічність: залишки випали волосся не залишаються на інструменті. Сапфір практично не зношується.

Ручний блок Moveo сумісний з моделями апарату для епіляції Premium і Excellium, розроблених на платформі Synchro REPLA: Y . Її інновація полягає в можливості гнучкого налаштування параметрів апарату відповідно фототипу і кольору волосся пацієнта.

Блок застосовує обидва види випромінювання енергії: Nd: YAG (кращий у випадку чорного волосся) і популярний олександритовий лазер (радиться для світловолосих пацієнтів). На додаток, ручний блок діє на новій лазерній системі Motus AX .

Як відбувається настройка параметрів:

 1. Для обох видів лазера варто виставити показник щільності в рамках 2-8 Дж / см2.
 2. Вибрати один з трьох типів імпульсу з тривалістю від 8 до 3 мс: М'який - їм обробляють темне волосся; середній; Високий - справляється з тонкими світлими волосками.
 3. Прийнято виставляти частоту на рівні 5 Гц.
 4. На стандартних параметрах встановлена енергія в 2-2.5 кДж. Вона розподіляється по ділянці 10х10 см. Якщо необхідно обробити ділянку шкіри побільше - збільшите енергію, якщо поменше (в разі темного волосся) - зменшіть.

Узагальнимо переваги нової технології для лазерної епіляції


Процедури лазерної епіляції з технологією Moveo тепер стали:
 • Безболісними і комфортними за рахунок ефекту охолодження сапфіровим наконечником (його робоча температура 15 градусів) і можливості проводити динамічну епіляцію.

 • Швидше, ніж зазвичай. Загальний курс процедур тепер можна зменшити майже в 2 рази.

 • Простий інтерфейс навіть для фахівця з невеликим досвідом.

 • Мізерна частка виникнення гипопигментации.

 • Рівномірний розподіл енергії, що перешкоджає виникненню відростків волосся, які раніше не піддавалися лазерному випромінюванню.

Правила проведення процедури епіляції лазером

 • Слідкуйте за тим, щоб шкіра перед сеансом була підготовленою і чистою. Голити волосся необхідно за пару днів до епіляції, так щоб під час процедури їх довжина була 1-2 мм.

 • Бажано використовувати невелику кількість прозорого гелю для УЗД або масла від виробника DEKA. Наносити необхідно тонким шаром на шкіру.

 • За вище наведеної інструкції, виставляються параметри апарату залежно від типу шкіри, кольору волосся пацієнта. Наконечник ручного блоку Moveo встановіть впритул до шкіри і робіть лінійні або кругові рухи в області розміру долоні (10х10 см).

  Пройдіть цю ділянку пару раз, поки установка не досягне заданої потужності і не подасть звук. Коли необхідну кількість джоулів досягнуто, прозвучить сигнал. Це означає, що пора переходити до іншої області або завершити процедуру.

 • Після сеансу сухою серветкою зніміть залишки гелю або крему. Мазі з антибіотиками використовувати не доведеться.

Після закінчення процедури епіляції лазером у пацієнта не спостерігається звичний періфоллікулярное набряк. Можливо лише незначне почервоніння. Чи стане помітним помилкове проростання волосся в обробленій зоні через 3-4 дня.

Повний їх виштовхування з фолікула почне відбуватися вже через 15-20 днів. Процес триватиме поки все оброблені на початковому сеансі волосинки, порядку 40-80%, не випадуть.

Частота сеансів спершу рекомендується класична - 1 раз в 2 тижні або місяць. Далі періодичність стає рідше і її призначає лікар, залежно від конкретного випадку. Після повного курсу рекомендується пару раз на рік проходити профілактичні процедури.

клінічна практика


Були проведені клінічні дослідження за участю 40 пацієнтів обох статей. При цьому джерело енергії від олександритового лазера для епіляції виявився помітно краще Nd: YAG. Але останнім була проведена епіляція пацієнтові афроамериканцю і кілька процедур на засмаглій шкірі.

У всіх згаданих випадках блок Moveo проявив відмінні результати і довів свою ефективність. У пацієнтів не було помічено виникнення будь-яких побічних ефектів і подразнень. Невеликий дискомфорт відчувався лише в моменти обробки пахової і пахвових зон.

Для нівелювання неприємних відчуттів було завдано прозорий гель, який виступав додатковим зовнішнім охолоджувачем і надавав плавності ковзанню сапфірового наконечника.

Як і передбачалося, повне виштовхування волосся з фолікулів почалося на 15-20 день. При цьому товщина волосинок значно зменшилася, і вони уповільнили своє зростання.

Розберемо на прикладі конкретні випадки:
1. Дані: фототип 3, пахова область з рясним зростанням, незадовго до сеансу була проведена воскова епіляція. Час проведення - травень 2015 року.

Встановлено такі параметри:
 • тип енергії - олександритовий лазер;
 • щільність 7 Дж / см2;
 • обраний м'який імпульс для темного волосся;
 • потужність енергії 2 кДж.

Область для епіляції розділили на ділянки приблизно по 100 см2. На момент проведення сеансу використовувався прозорий гель. Ручним блоком відбувалися лінійні і кругові рухи, кожна ділянка була пройдено пару раз.

Після цього оператор здійснив повторний швидкий прохід по всій ділянці тіла. Під час першого сеансу, шкіра навколо татуювання не піддавалася лазеру. Через півтора місяці можна було помітити значну різницю обильности росту волосся між необробленим ділянкою і пропрацювала зоною. Волосинки стали рідше і набагато тонше.

Пацієнту для завершення курсу потрібно ще всього 2 сеанси з періодичністю в 1.5 місяці. У цей час можлива обробка ділянки з тату.


Опыт использование инновационных технологий Moveo
2. Дані: темношкірий пацієнт з фототипом шкіри 5 (афроамериканське походження). Проблема полягала в густому проростанні волосся на обличчі в зоні підборіддя. Пацієнтом було відмічено погіршення стану після лазерної епіляції іншим апаратом.

Виходячи з фототипу, обраний лазер Nd: YAG. На установці обрані такі значення:
 • щільність 3 Дж / см2 для початкового сеансу і 5 Дж / см2 - для подальших;
 • м'який режим імпульсу;
 • енергія 2 кДж.

Порядок виконання процедури оператором відповідає першому випадку. Вже через 1.5 місяці відмічено, що небажані волосинки стали тоншими, їх зростання помітно сповільнився.

Наступні 3 сеансу проводилися через кожні 1.5 / 2 місяці. З кожним разом помічалося зменшення кількості росту волосся. На останньому фото можна побачити результат 4-х процедур.
Опыт использование инновационных технологий Moveo

Опыт использование инновационных технологий Moveo


3. Дані: світлий фототип шкіри (III); рідке волосся в області паху; занижений больовий поріг

Беручи до уваги всі особливості пацієнта, використовувався блок Moveo з олександритовим лазером для епіляції. Додатково було вирішено застосувати зовнішній охолоджувач.

Цікаво, що на апараті задали вищі показники, ніж в попередніх випадках, з метою оцінити переносимість впливу лазера у чутливого пацієнта.


параметри:
 • щільність обрана 8 Дж / см2;
 • замість м'якого встановлений нормальний режим;
 • енергію підвищили до рівня 3 кДж.

Результат перевершив очікування, оскільки пацієнт не побажав припинити сеанс і відчував лише незначну тепло. Було проведено 2 прийоми з періодичністю вшанувавши місяць: перший в червні, а наступний - в кінці липня.

Після 5-ти місяців перерви пацієнт повернувся на третій сеанс. Не дивлячись на тривалий розрив між другою і третьою процедурою уповільнений ріст волосся, зменшення їх товщини і рясності підтримувалося (результат після 5-ти місяців на другому фото).

Опыт использование инновационных технологий Moveo

Які можна зробити висновки?


Апарат для епіляції є гнучким і зручним в експлуатації завдяки настройці під кожен фототип шкіри і тип волосся людини. Технологія Moveo заснована на дещо іншому принципі освіти енергії - більш висока частота при малій щільності потоку частинок енергії.

Це дозволяє обробляти ділянку не один раз, чим досягається більш рівномірний і ефективний результат. Під час процедур, завдяки ефекту охолодження, пацієнти відчувають себе абсолютно комфортно. Виключено виникнення побічних ефектів як гіпопігментація, опіки або значне роздратування.

Можна зробити висновок, що технологія Moveo - найшвидша, комфортна і безпечна епіляція на сьогоднішній ден ь.
Читайте інші наші новини

Професійна безкоштовна консультація.

Нашим фахівцям можна довіряти!

Замовити дзвінок